Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021

 Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021
Okunuyor Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021

Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? bilmeyen oyuncular için en eski versiyonunu Android APK olarak veya İOS cihazlarınıza nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz. Aynı zamanda Telefon harici Bilgisayar (PC) içinde bilgiler burada paylaşılmaktadır. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en popüler aksiyon oyununun ilk versiyonunu oynamak isteyenlerin sorduğu bir soru. Oyun her ne kadar her güncellemelerin ardından gelişse de bazen eski versiyonları oynamak oyunculara çok büyük haz vermeyi sağlıyor.

Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Eski Brawl Stars dediğimiz zaman oyunun ilk çıktığı sürümlerine kadar geriye giden bir süreçten bahsediyoruz. Şuanda yer alan çoğu karakterin olmadığı, ilk karakterlerin en eski halleriyle ve yetenekleriyle oyunda yer aldığı, ara yüzün eskiliği ve daha bir çok şaşıracağınız noktayı göreceksiniz. Fakat burada oyuna girdiğinizde alacağınız hazzı gerçek bir Brawl Stars seven anlayacaktır. Bambaşka bir deneyim yaşamak için tıpkı dünya genelindeki popüler yayıncılar gibi oynayabilirsiniz. Bu yazımızda Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? sorusunu cevapladık fakat bir de bilmeyenler için bu eski oyun tarzının neden sevildiğini anlattık.

Eski Retro Brawl Stars APK İndir (2021)
Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021

15 Haziran 2017 tarihinde ilk piyasaya sürüldüğü zaman Aksiyon kategorisinde en ilgi çeken oyunlar arasında girmeyi başarmıştı. Tabi ki o zamanlar şuan ki gibi mobil oyun seven ve oynayan milyonlarca insan yoktu. Bu yüzden düşük oyuncu sayısına rağmen o oyuncuları etkileyerek yeni oyunlara çekmek oldukça zordu. Bu yüzden oyunun ilk aşamalarında önemli reklamlar yaparak oyuncuların ilgisini çektiler. Daha sonrasında oyunu indiren ve gören oyuncular eşi ve benzeri olmayan böylesine bir oyuna severek çevreleriyle paylaştı ve kısa sürede yüz binlerce oyuncuya erişti.

Tamamen profesyonel ve geniş çaplı olarak düşünülerek tasarlanan Brawl Stars oyunu eskiden de zamanına göre en kaliteli yapımlar arasındaydı. Günümüzde de benzeri oyunlara baktığımız zaman açık ara önde olduğunu görebiliyoruz. Fakat eski oyuna olan bu ilginin sebebi yeni oyunun getirdiği değişiklilere alıştığımızdan dolayı eski sürümleri oynarken sanki büyük bir güncelleme gelmişte retro tarzda oynuyoruz edası yaratmaktadır. Yukarıda verdiğimiz bağlantıları kullanarak Eski Brawl Stars oyununu cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Eski Brawl Stars İndirirken Dikkatli Olun

Eski Brawl Stars oyununu Android cihazlarınıza indirirken çok dikkatli olmanız gerekiyor. İOS cihazlar için kolay olmasa da yine de sizlerin de dikkatli olması gerekmektedir. Yabancı kaynaklar ülkemizde oyuna olan ilgiyi gördükleri için kötü niyetli çalışmalar yapıyorlar. Yani sözde Eski Brawl Stars APK İndir adını verdikleri dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinize zarar verecek türdendir.

Uzun süredir siz değerli oyuncuların güvenliğini sağlamak adına bu tür araştırmalar yapıyoruz. 2021 yılında oyuncular tarafından çok sık sorulmaya başlanan Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? sorusunu cevaplarken de bunun olduğunu fark ettik. Kredi kartı dolandırıcıları bu konularda da iş başında. Oyuncuların indirecekleri dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek piyasaya yayıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın