Esra Erol Fatma ve Ahmet TikTok Hesabı

 Esra Erol Fatma ve Ahmet TikTok Hesabı
Okunuyor Esra Erol Fatma ve Ahmet TikTok Hesabı

Esra Erol programına katılan Fatma ve Ahmet TikTok Hesabı oldukça merak edilip araştırılmaya başlandı. Ailesini terk ederek evli bir adamla evlenmek için kaçan Fatma ve onu kuma getiren Ahmet in TikTok paylaşımları çok olay oldu. ATV kanalında yayınlanan Esra Erol programındaki Fatma ve Ahmet olayı herkesin dilinde. Yüzde 50 engelli bir birey olan Fatma ailesini terk ederek imam nikahıyla evli olan ve 2 çocuğu bulunan Ahmet isimli birisine kaçtı. Ahmet’e kuma giderek evlenen Fatma olayı sonrasında Ahmet’in imam nikahlı ve 2 çocuk sahibi eşi canlı yayına bağlanarak “Ahmet beni para karşılığında adamlarla tanıştırdı ve hırsızlık yaptırdı” dedi. Bu olayların ardından Fatma Ahmet TikTok hesabındaki paylaşımlar da gündeme geldi.

(Esra Erol) Fatma Ahmet TikTok Hesabı

Fatma Ahmet TikTok hesabından yaptığı paylaşımlarla mutlu olduklarını ve bir birlerini sevdiklerini söylüyorlar. Hem bir birlerine olan aşkları hem de eğlenceli hallerini sosyal medya platformunda paylaşan çift gündemde. İnsanlar merak ederek nasıl videolar paylaştığını araştırıyorlar ve bu videolar hakkında onların görebileceği yorumlar yapmak istiyorlar. Melehat Oruç engelli kızının evli ve çocuklu bir adama kaçmasından dolayı rahatsız olmuş ve kızını bulmak için Esra Erol programına katılmıştı. Fatma Oruç ise evlendiği Ahmet ile mutlu olduklarını söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi.

(Esra Erol) Fatma Ahmet TikTok Hesabı
(Esra Erol) Fatma Ahmet TikTok Hesabı

Ahmet bey imam nikahlı ve 2 çocuğu olan karısına ‘Ben hapse gireceğim. Sen annenin evine dön’ dedikten sonra ona kaçan Fatma Oruç ile nikah kıyarak evlendi. Bu olaylar canlı yayınlanan televizyon programında konuşulunca milyonlar şaşkınlıkla izlemeye devam ettiler. Kısa süre sonra haber siteleri ve ardından sosyal medya platformu da çalkalanmaya başladı. Daha sonra Fatma Oruç TikTok üzerinden Ahmet ile ortak bir hesapları olduğunu ve videolar paylaştıkları görüldü.

Fatma ve Ahmet TikTok Hesabı Sonrası Esra Erol Sinirlendi

Ahmet, Fatma ve Gülşah arasında geçen bu olaylara sinirlenen Esra Erol “2 çocuk yapmayacaktın. Vereceksin kadın sığınma evine. Vereceksin polise. Sus! Ben böyle bir kadını sokakta buldum diyeceksin, kadın sığınma evine bırakacaksın, koynunuza sokmayacaksınız. Devlet var” tepkisi gösterdi.

Gülşah canlı yayında “Ben Ahmet’i sevdikten sonra dövüldüm. Ahmet’in zoruyla hırsızlık yaptım. Ahmet beni erkeklere sattı. Para karşılığı erkeklerle tanıştırdı” söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Olayla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın