Esra Erol Gülten TikTok Hesabı (Videoları)

 Esra Erol Gülten TikTok Hesabı (Videoları)
Okunuyor Esra Erol Gülten TikTok Hesabı (Videoları)

Esra Erol Gülten TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Gülten Türkmen isimli TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Esra Erol Gülten TikTok

Gülten Türkmen isimli TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Esra Erol Gülten Türkmen” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

ATV’nin ve Türkiye’nin en çok izlenen ve beğenilen programlarından biri olan Esra Erol’da akılalmaz bir olay yaşandı. Esra Erol’un programına katılan Gülten Hanım’ın itirafları programa damga vurdu. Gülten Hanım, TikTok uygulaması yüzünden eşini ve çocuklarını kaybettiğini belirtti. Ünlü uygulamada canlı yayın açıp para kazanan Gülten Hanım, ‘Birçok kişinin hayatını kararttım!’ diye konuştu.

Esra Erol "Gülten Türkmen" TikTok Hesabı
Esra Erol “Gülten Türkmen” TikTok Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Esra Erol Gülten Türkmen TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Gülten Türkmen TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

ATV’nin sevilen programlarından Esra Erol’da bugün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Programa katılan Gülten Hanım, kendisiyle ilgili inanılmaz itiraflarda bulundu. Tiktok hesabı açarak dikkat çeken videolar paylaşan ve takipçi sayısını yükselten Gülten Hanım, ‘çok büyük paralar kazandım’ ‘ama çok pişmanım’ dedi.

Esra Erol Gülten TikTok Videoları Neden Merak Ediliyor?

Esra Erol’da programına katılan 46 yaşındaki Gülten Türkmen, Tiktok’tan tanıştığı Ramazan Çamak’ı 3 araba parası kadar dolandırdım deyince stüdyodan şaşkınlık nidaları yükseldi.

“Tiktok hayatıma girmeden önce evinde çocuklarına bakan yemek yapan bir kadındım. Hem kendimi hem başkalarını mahvettim.”

1.5 yıl önce Tiktok açtığını ve oradan dans ederek para kazandığını söyledi. Eşinin de buna müsaade ettiğini ama artık çok pişman olduğunu dile getirdi.

“Eşimle beraber Tiktok’tan birini dolandırdım çok pişmanım” dedi. İtiraflarıyla herkesi şok etti.

“Ramazan’ın hayatını maddi manevi mahvettim. Ondan milyonlar önünde özür dilerim. Benim yüzümden karısından boşandı. Ve bana çok para gönderdi. Şuan bu yaptığıma çok pişmanım. Ama bunun suçlusu benim kadar kocamdır. Kocam başından beri her şeyi biliyordu” dedi.

Bahsi geçen Ramazan Çamak canlı yayına bağlanıp “Gülten çok dürüst bir kadındır” diyerek ikinci şoku yaşattı. Tüm bu yaşananların üstüne kocası ise “Karım yalan söylüyor, evet Tiktok’a benim yanımda girdi. Ben ona mani olamadım” dedi.

Gülten Hanım “Eşimden boşanmak istiyorum. Ramazan’ı da hayatımdan çıkarmak istiyorum” diyerek Esra Erol’dan yardım istedi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın