Esra Hankulu TikTok Hesabı

 Esra Hankulu TikTok Hesabı
Okunuyor Esra Hankulu TikTok Hesabı

Esra Hankulu TikTok Hesabı son dakika haberlerinde paylaşılan ölüm haberlerinden sonra sosyal medya hesapları merakla araştırılmaya başlandı. Ümitcan Uygun’unda adı geçtiği olayda TikTok hesaplarının araştırılmasını sağlıyor. Daha önce Aleyna Çakır davasında da adı geçen Ümitcan Uygun medyaya yansıyan cinayet haberlerinin aksine suçsuz olduğu gerekçesiyle serbest kalmıştı. Uyuşturucu madde tüketmekten yargılanan isimler şimdi de bir başka ölüm haberiyle daha anılmaya başladı. Esra Hankulu, arkadaşlarıyla kaldığı evde ölü bulundu ve olayın üzerine ölümüyle ilgili incelemeler başlatıldı. İlk incelemelerde Esra hanımın uyuşturucu madde kullanmaktan öldüğü tespit edildi. Fakat daha sonrasında verilen ifadeler ve bulgular ölümün cinayet olabileceğini işaret etmesiyle Ümitcan Uygun ev bir çok kişi gözaltına alındı. Daha önceki haberlerimizde de bahsettiğimiz gibi günümüzdeki popüler haber platformları gibi kimseyi suçlu göstermeye çalışmıyoruz. Türk adalet sistemi ve yargımızın verdiği kararlara saygımız sonsuz, olayla ilgili resmi bir açıklama yapılınca haber tam detaylandırılmış olacaktır. Şuanda ilk görgü tanıkları ve olayın sıcağına edinilen bilgiler bunlardır. Bizim amacımız araştırılıp da bulunamayan Esra Hankulu TikTok Hesabı gibi sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmak.

Esra Hankulu TikTok

Esra Hankulu TikTok üzerinden kullanıcı adının bilinmemesi üzerine sosyal medya hesabı bulunamıyor. Dünyada ve ülkemizde milyonlarca kullanıcısı bulunan TikTok platformunu hemen hemen herkes kullanmaktadır. İnsanlar haberlerden duydukları isimleri araştırmak istediklerinde ve haklarında bilgi edinmek istediklerinde ilk iş sosyal medya hesaplarını araştırmak oluyor. Haber sitelerinin dahi hakkında bilgi sahibi olamadığı çoğu ismi araştırırken sosyal medya hesaplarından yardım almak daha hızlı ve kolay bilgi akışı sağlamaktadır. Esra Hankulu TikTok hesabının da bu kadar aratılmaya başlamasının en büyük sebebi budur. Her ne olursa olsun yitip giden genç bir kızımızın canı, Allahtan rahmet diliyoruz, mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerine de başsağlığı diliyoruz.

Esra Hankulu İnstagram
Esra Hankulu TikTok

Ümitcan Uygun isminin de bu olayda geçmesi çoğu insanın haberlere ve olaya bakış açısını değiştiriyor. Fakat medyanın yansıttığı haberlerden ziyada mahkemenin bu olayla ilgili son kararını beklemek en doğrusu olacaktır. Kimseyi yanlış yönlendirmemek ve bilgilendirmemek adına farklı açıklamalar yapmaktan kaçınacağız. Aynı zamanda teknoloji haberlerine konu olacak olan olay insanların sosyal medya hesaplarını araştırması olduğu için Esra Hankulu TikTok Hesabı ile ilgili bilgileri buradan görebileceksiniz. Bilmeyenler için kısaca olaydan da bahsetmek istedik. Detaylar ve gelişmeler aktarılmaya devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın