ETS 2 Para Hilesi 2020

 ETS 2 Para Hilesi 2020
Okunuyor ETS 2 Para Hilesi 2020

ETS 2 Para Hilesi 2020 yılında yapmaya çalışan oyuncular için araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz önemli bilgileri burada açıklayacağız. Euro Truck Simulator 2 oyununda oyuncuların yapmaya çalıştığı Para Hilesi dosyalarını 2020 yılı içerisinde paylaşılanları inceledik. Programsız olarak’da oyunda para hilesinin yapıldığını söyleyenler veya çeşitli programlar, dosyaları oyunculara indirtmeye çalışanların gerçek yüzlerini burada göreceksiniz.

SCS Software, geliştirdiği Euro Truck Simulator 2 isimli gerçekçi simülasyon oyununda bir kamyoncu oluyoruz ve kamyon araçları sürüyoruz. ETS 2 olarak kısaltılan bu oyunda para hilesi yapmaya çalışan oyuncular oyunda daha gelişmiş araçlar alabilmek ve tasarlayabilmek için kullanmaya çalışıyorlar.

2020 yılında oyuncuların çok sayıda aradığını gördüğümüz ETS 2 Para Hilesi hakkında bir araştırma yapmak istedik. Aynı zamanda bu konuda okurlarımızın’da bizden istekleri bulunuyordu. Bizde sizler için piyasadaki tüm para hilesi adındaki dosyaları derinlemesine inceledik. Özellikle yabancı kaynaklardan yayıldığını tespit ettiğimiz hile dosyalarının içerisinde inanamayacağınız tuzaklar bulduk.

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi, aslında oyuncuların kişisel bilgilerini ele geçirmek isteyen dolandırıcıların yeni insanlar ve bilgiler bulmasını sağlayan bir paravan. Gelin bu paravanın arkasındaki gerçekleri birlikte görüp öğrenelim.

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

Yazı Başlıkları:

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi
Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi yaparak oyun içerisinde daha gelişmiş kamyonlar ve o kamyonları geliştirebileceğinizi düşünerek çeşitli dosyaları cihazlarınıza indiriyorsunuz. Dolandırıcıların tam olarak amacı’da bu. Sizin bu hileleri çalıştığını düşünmenizi sağlayarak onları size indirtmek. ETS 2 Para Hilesi sanarak indirdiğiniz dosyaların içerisinde gizlenmiş olan zararlı yazılımlar tüm kişisel bilgilerinizi çalmak üzerine yazılmış. Yani siz para hilesi yapmak için indirdiniz fakat onlar sizin banka hesap bilgileriniz dahil olmak üzere her türlü kişisel bilginizi ele geçirebilir.

Böyle büyük bir tehlikenin farkına varmanız ve hile çeşitlerinden uzak durmanız için sizlere uyarıcı yazılar yazıyoruz. Geçtiğimiz yıl bu tarz yöntemlerle 50 bin kişinin üzerindeki oyuncunun banka hesap bilgileri dahil olmak üzere diğer tüm kişisel bilgileri’de çalınmıştır. ETS 2 Para Hilesi yaparak kendinizi riske atmak yerine oyunu legal bir şekilde oynamanızı öneriyoruz.

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi araştırmamızı yapmamızı isteyen okurlarımızdan herkesin adına teşekkür ediyoruz. Çünkü böyle bir tuzağı açığa çıkartmamıza vesile oldular. Oyunu oynayan ve para hilesi yapmayı düşünen her oyuncuyu uyarmanızı rica ediyoruz.

ETS 2 Para Hilesi: Programsız

ETS 2 Para Hilesi Programsız olarak yapmaya çalışan ve kendini riske atmayan çok sayıda oyuncu’da bulunuyor. Oyunun güncel versiyonunda bu tarz şeyler yaparak rekabeti ve oyunun dengesini bozduğunuz için tespit edildiğiniz durumlarda cezalandırılacaksınız.

ETS 2 Para Hilesi Programsız yapmaya çalışırken yakalanıp sınırsız ban yemek yerine oyunu legal oynayarak tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Hile ve türevleri hiç bir zaman hiç bir yerde işinize yaramayacaktır. Eninde sonunda cezasını fazlasıyla alacağınız için bu tarz şeylerden uzak durun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın