ETS 2 Road to Black Sea İndir

ETS 2 Road to Black Sea İndir

Euro Truck Simulator oyuncularının son zamanlar da artışına sebep olan yeni güncelleme ile artık oyunda resmi olarak Türkiye haritasının bir kısmı da var. Özellikle yıllardır Türk oyuncular tarafından beklenen bu eklenti yapılan son güncellemeler ile artık oyunda aktif oldu. Black to Sea adı verilen yeni DLC’de Romanya’dan başlayan serüven Bulgaristan ve daha sonrasında Türkiye içerisinden sadece Trakya kesiminin olduğu bölge eklendi.


Eklentinin özelliklerine bakıldığından 10.000 KM’den fazla yol ve farklı objelerin oyunda hakim olduğunu görmekteyiz. Özellikle Türkiye sınırına girdikten sonra Edirne’den itibaren farklı objelerin yaygınlaştığı ve yolların bile Türkiye’de olduğunu belirten cinsten olduğunu görüyoruz. İstanbul içerisinde de sürprizlerin bol olduğu bir DLC yayınlandı.

DLC konusunda son derece başarılı işlere imza adan SCS yazılım şirketi oyun için farklı DLC yapımlarını da üstlenmekte. Özellikle aylardır hatta yıllardır beklenen bu DLC paketi 5 Aralık 2019 tarihinde ETS 2 oyuncuları ile buluştu. Birçok kişi tarafından çıktığı andan itibaren alınmaya başlayan bu DLC paketinin rekor kırması da bekleniyor.


ETS 2 Road to Black Sea İndirmek

Öncelikle DLC paketine sahip olabilmeniz için bazı şartlar bulunuyor. İlk olarak ETS 2 ‘yi resmi olarak satın almanız gerekmekte. Yani STEAM uygulaması üzerinden indirimde olduğu zamanlar da 9 TL indirimsiz ise 30 TL’ye satın almanız gerekiyor. Daha sonrasında oyunun başında gelen şehirler dışında da GOİNG EAST denilen DLC paketini de almanız gerekmekte. Bu DLC paketi zorunlu değil fakat kara yolu bağlantısı adına olmazsa olmaz DLC’ler arasında yerini almakta.


Oyunu aldığınız da kurulum işlemlerini yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda online oynamak içinde kapalı sürüm de en az 2 saat oynayıp iade sistemini bloke etmelisiniz. Yani oyundan zevk almanız gerekiyor. Bu süre sonunda iade hakkınız kapandığından sizler de online sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Daha sonrasında 48 TL bir fiyat ile çıkan Road To Black Sea isimli DLC paketini satın alıp kurduktan sonra oynamanız mümkündür. Yaklaşık olarak 375 MB boyutunda olan bu DLC paketinin birçok kullanıcı tarafından satın aldığı da belirtiliyor. 

Yüzlerce hatta binlerce kişinin aktif olarak oynadığı yeni DLC ‘de yılbaşı indirimini bekleyen kişilerin sayısı da bir hayli yüksek. 2-3 hafta sonra çıkacak olan yılbaşı indirimleri ile bu DLC ‘yi daha uygun bir fiyata satın almak isteyenler şu an için normal oyun modu ile oynamaya devam etmekte.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.