Event.Brawl Stars .com tr – (2022)

Event.Brawl Stars .com tr sitesini arayanlar için 2022 yılına özel yenilenen siteye girişinizi sağlayacağız. Brawl Stars sevenlerin Event takibi yapabilecekleri yeni siteye dair tüm detaylar burada yer almaktadır. 2022 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak sizlere konu hakkında yeni bilgileri de paylaşmaya devam edeceğiz.

Event.Brawl Stars .com .tr ile Girişi arayanlar için bir doğrulama araştırması gerçekleştirdik. İncelemelerimizin tüm detaylarına buradan ulaşacaksınız. 2022 yılına girerken Event.Brawl Stars .com .tr gibi yüzlerce farklı site türemeye başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan reklamlar meyvelerini arama sonuçlarında verdiklerini görüyoruz. Event Brawl Stars gibi siteler üzerinden bedava giriş yapmaya çalışan oyuncular bulunuyor. Bu tür oyuncuların dolandırılmaması için bizde siteleri inceliyor ve sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Event.Brawl Stars .com .tr

Event.Brawl Stars .com .tr aslında oyunla ilgisi olmayan bir İnternet sitesidir. Değerli taşlar almak isteyenler bu adres üzerinden almak istedikleri değerli taşları sipariş edebiliyorlar. Brawl Stars gibi popüler oyunların içerisinde yer alan Yeşil giriş gibi oyun içi para birimlerini satın almak isteyenler bazen bu tür gerçek sitelerle karıştırabiliyorlar.

Reklam Alanı
ross10 .com Brawl Stars
Event.Brawl Stars .com .tr

Yani siz oyun içerisinde giriş almak için Event Brawl Stars .com adresine girdiğiniz zaman aslında oyunla ilgisi olmayan gerçek elmaslarla karşılaşacaksınız. TikTok gibi platformlar üzerinden yapılan bu videolar kötü bir şaka. Kesinlikle oyun içerisinde elmas aldığınızı düşünerek para yatırmayınız.

Event.Brawl Stars .com .tr – Giriş Yap

Event.Brawl Stars .com .tr ile yapılan aramalarda ulaşılan sitede Mücevherler ve Değerli Taşlar satılıyor. Bu taşlar tabi ki de Brawl Stars ile ilgisi olmayan gerçek taşlardır. lucky4mobile com üzerinden satılan elmaslar;

 • Elmas, 
 • Zümrüt, 
 • Yakut, 
 • Safir
 • Oniks, 
 • Ametist,
 • Aytaşı
 • Cam,
 • sentetikler,
 • birleştirilmiş taşlar
 • Kehribar,
 • Mercan,
 • Fildişi, 
 • İnci

Event Brawl Stars

Event.Brawl Stars .com .tr her gün olacak bir sisteme sahip değil. Normal dereceli maçların ve rekabetin azalmaması fakat kulüp birliğinin de eskisinden sağlam olması için bu yeni etkinlik oyuna resmen eklendi. Kulüp Ligi sayesinde isterseniz kulüp arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza Kulüp Ligi maçlarınıza girerek katkıda bulunabileceksiniz. Kulüp maçlarına girmeniz yalnızca kulübünüzün puanını arttırmakla kalmayacak aynı zamanda ödül miktarını da yükseltecektir. Hem bu maçlar sayesinde bir çok karakterinize yeni kostümleri de alabileceksiniz. Böylesine güzel bir güncelleme herkesin en merak ettiği konu olmayı başardı. Her gün oynanamayacak olan Kulüp Ligi maçlarının da hangi günler oynanabileceği merak konusu.

Reklam Alanı

Brawl Stars oyununa gelecek olan güncellemeyle birlikte Kulüp Ligi maçları Çarşamba, Cuma ve Pazar günü olmak üzere haftada 3 gün oynanabilecektir.

Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler?
Brawl Stars Kulüp Ligi Hangi Günler?

Event.Brawl Stars .com

Event.Brawl Stars .com .tr her ülke için farklı saatlerde başlayacak. Türkiye’de Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri oynanabilir olsa da maçların başlayacağı saatlerde değişiklikler olabilecek. Henüz Brawl Stars bu konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Fakat Kulüp Ligi maçlarının oynanacağı saatler açıklandığında sizlere buradan duyuracağız.

2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.