Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama (2022)

 Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama (2022)
Okunuyor Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama (2022)

Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama ile uygulamada kaç bin izlenmeye ne kadar para kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. İzlenme, Beğeni, Yorum ve Takipçi sayısıyla hesaplanır. Dönemin en popüler uygulamalarının başında gelen TikTok üzerinden para kazandığını söyleyen çok fenomen bulunuyor.

Genellikle bu fenomenler para kazanmak için çeşitli sponsorlarla anlaşıyorlar. Fakat paylaşılan video ile de para kazanıldığı iddia ediliyor. Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama sayesinde hangi kanalın hangi videosundan ne kadar para kazandığını öğrenebilirsiniz.

Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama

Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama ile aylık ve günlük kazancı öğrenebilirsiniz. Kullanıcı Adı yazılan kanalın ne kadar kazandığını öğrenin. Burada yazılan ücretler tahmini kazanç dediğimiz ücretlerden oluşmaktadır. Tam olarak en doğru sonucu göstermez. Fakat çok yakında TikTok uygulamasına eklenecek reklamlarla birlikte kullanıcılar da para kazanabilecekler.

TikTok Para Hesaplayıcı
Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama

Exolyt TikTok Kazanç Hesaplama ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Yazımız detaylandırılmaya devam edilecek.

TikTok ne kadar güvenli?

TikTok üzerinde bir hesap oluşturduğunuzda hesabınız varsayılan olarak halka açıktır. Yani, herhangi biri paylaşımları görebilir, lokasyon (yer) bilginizi alabilir, özel (direk) mesaj gönderebilir. Bu durumda özellikle çocuklar için oluşturulan hesapların hemen Özel duruma çekilmesi gerekir. Ayrıca yorumlar, düetler veya mesajlar gibi özelliklerin herkese açık olmak yerine sadece arkadaşlara açık olmasına dikkat edin.

İnternet üzerinde, kötü niyetli, çocuklara ilgi duyan ve özellikle herkese açık hesapları takip eden avcılar olduğunu unutmayın.

Bu arada çocuklardan bağımsız olarak TikTok ile ilgili başka güvenlik sorunları açığa çıktı. İlk olarak uygulamanın işletim sistemi panosundaki verilere erişebildiği anlaşıldı, bu telefonunuzda kopyaladığınız her şeyi görebiliyor demek. Daha sonra Reddit forumlarında bir kullanıcı TikTok’un kullanıcılara ait çok fazla ve gereksiz veri topladığını iddia etti. Bu veriler arasında kullandığınız donanıma ait bilgiler, kamera ve mikrofon erişimi, kişi listesi ve gps yer bilgisi bulunuyor. Üstelik kullanıcı önceden izin verdiği için TikTok bu verilere uygulama kullanılmasa bile erişebiliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın