Exxen Bir Hata Oluştu Sorunu (2022)

 Exxen Bir Hata Oluştu Sorunu (2022)
Okunuyor Exxen Bir Hata Oluştu Sorunu (2022)

Acun Ilıcalının yeni projesi olan platformda problemler bulunuyor. Exxen Bir Hata Oluştu şeklinde görülen sorunu çözebilmeniz için detayları aktarıyoruz. Yeni üye olanlar ücret ödedikten sonra hesaplarından 1 TL gittiklerini görüyorlar veya eski üyelerde de bu sorun görünebiliyor. Platform üzerinden bir film veya diziyi izlemeye çalıştığınız zaman “Bir Hata Oluştu” şeklinde sorunla karşılaşıyorsanız Exxen uygulamasını problemsiz kullanmanızı sağlayacak çözümleri sizlere sunuyor olacağız. Aynı zamanda konuyla ilgili söylemek istedikleriniz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Exxen Bir Hata Oluştu

Son güncellemeler sonrasında platform üzerinden film veya dizi izlemeye çalışan kullanıcıların karşılaştıkları bir problem. Ayrıca yeni üye olan kullanıcılardan 1 TL keserek yine Exxen üzerinden bir şeyler izlemek isteyenlerin karşına “Bir Hata Oluştu” mesajının çıkmasına sebep oluyor.

 Exxen Bir Hata Oluştu
Exxen Bir Hata Oluştu

Bu hata sunuculardan kaynaklı bir hata olduğu düşünülmektedir. Exxen Resmi İnternet sitelerinde Bir Hata Oluştu Sorunu ile ilgili herhangi bir sebep yazmamış. Genellikle bu tür platformlar kullanıcılar mağdur olmaması adına kendi siteleri üzerinde görülebilecek hataları açıklarlar. Bu yüzden yeni ve ön görülemez bir hata olduğunu düşünüyoruz.

Aynı zamanda hatanın nasıl bir şey olduğuna bakınca ve çoğu kullanıcıda olduğu görülünce kullanıcıdan kaynaklanmayan bir sorun olduğunu anladık. Sizden kaynaklı olmadığı içinde bu konuda bir şey yapamazsınız. Exxen geliştiricilerinin Bir Hata Oluştu sorununu çözmesini beklemeniz gerekiyor.

Exxen Nedir?

Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılında yayın hayatına başlayan Exxen, ilk kez kamuoyuna 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyuruldu.

Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Platform içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımların yer alacağı açıklandı. Ayrıca televizyonda ticari sebepler nedeniyle yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanacağı belirtildi.

Bir başka Acun Medya yapımı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının isminin de belirlenmesinde rolü olan Ali Taran’ın önerisiyle, platformun adı Exxen olarak belirlendi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın