Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması (2021)

 Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması (2021)
Okunuyor Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması (2021)

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması için son güncel listeyi 2021 yılı boyunca buradan sunacağız. Oylama yapılmaya başladığı andan son ana kadar güncel sms sıralamasını görebilecek ve hemen yarışmacılara oy kullanabileceksiniz. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışı hız kesmeden devam ediyor, sonlara yaklaştıkça her iki grupta karma hale getirilip mavi takım ve kırmızı takım olarak mücadele etmeye başlamışlardı. Survivor 2021 yılının 9 ocak tarihinde yeni sezonuyla TV8 ekranlarında başlamıştı. Acun Ilıcalının sunduğu yarışma programı daha önceki yıllarda olduğu gibi yine dominik cumhuriyetinde kurulan adalarda ve platformlarda gerçekleşiyor. 16 Ünlü ve 17 gönüllü yarışmacıyla başlayan program yine reyting rekorlarını alt üst etmeyi başardı. Şimdilerde ise mavi takım ve kırmızı takım olarak 2 ye bölünen 11 kişilik gruptan 1 kişi daha elendi. Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması sayesinde o günkü programda gerçekleşen oylamaya katılarak sevdiğiniz yarışmacıyı destekleyebilirsiniz.

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması ile dilediğiniz yarışmacıyı destekleyerek onun eleme potasından kurtulmasını ve daha sonraki haftalardaki mücadelelerine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda açıkladık. Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital platform olan EXXEN üzerinden gerçekleştirilen Survivor oy sıralaması ve sms sıralamalarına ait sonuçlara nasıl erişeceğinizden de bahsedeceğiz.

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması
Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması

Daha önce bugüne kadar yarışmış ve elenmiş isimleri aşağıda göreceksiniz. 25 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan (21. Hafta) elemelerinde Merve Aydın elendi. SMS Sıralamasında ise Mavi takımda; Poyraz ve Kırmızı takımda; Batuhan 1. oldu.

HaftalarElenen İsimler
1. HaftaSena
2. HaftaSancakay
3. HaftaBahar
4. HaftaDuygu
5. HaftaBaran
6. HaftaHayrettin
7. HaftaYiğit
8. HaftaÇağman
9. HaftaÖykü U.
10. HaftaYunus Emre
11. HaftaGonca
12. HaftaÖykü Ç.
13. HaftaDoğan
14. HaftaHanzade
15. HaftaReşat
16. Haftaİlayda
17. HaftaMelis
18. HaftaSergen
20. HaftaMerve
Elenen Yarışmacılar

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması (25 Mayıs 2021)

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması henüz resmi olarak duyurulmamıştır. 25 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilen 21. Hafta elemelerinde elenen isim Merve Aydın oldu. Mavi takımda poyraz sms 1.liğini alırken, kırmızı takımda da Batuhan sms 1.si olmayı başardı. Eğer bir sonraki eleme zamanında oy kullanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz sarı buton aracılığıyla oy kullanabilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
31 okunma
okunma4058
0 yorum