EXXEN Ödeme Yapamıyorum Sorunu (2023)

 EXXEN Ödeme Yapamıyorum Sorunu (2023)
Okunuyor EXXEN Ödeme Yapamıyorum Sorunu (2023)

EXXEN Ödeme Yapamıyorum şikayetleri artmaya başladı. Sorunu yaşayanlar için 2023 yılına ait güncel çözüm yöntemini buradan aktarıyoruz. EXXEN isimli platform 1 ocak 2023 tarihi itibariyle hizmete başladı. TV8 Yılbaşı Özel O Ses Türkiye programında Acun Ilıcalı tarafından duyurulan Exxen platformu büyük ilgi topladı. Uygulama veya İnternet sitesi üzerinden üye olmaya çalışanlar Ödeme Yapamıyorum şeklinde yaşadıkları hatayı nasıl çözeceklerini arıyorlar. Bizde sizler için bu sorunun kaynağını bulduk ve bir çözüm yöntemi aradık.

EXXEN Ödeme Yapamıyorum

EXXEN Ödeme Yapamıyorum, uygulama veya site üzerinden kayıt olma aşamasındayken istenilen kart bilgilerinin kabul edilmemesi sorunundan kaynaklanmaktadır. Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

EXXEN Ödeme Yapamıyorum
EXXEN Ödeme Yapamıyorum

Exxen ödeme yapamıyorum sorunu 2023 yılı boyunca kullanıcıların karşılaşmaya devam edebileceği bir hata türüdür. Henüz yeni bir platform olmasından dolayı bu tip hatalar ve problemler görülebilir. Anormal bir durum yok, sorunun çözümü de oldukça basit.

EXXEN Ödeme Yapamıyorum Çözümü

EXXEN Ödeme Yapamıyorum şeklinde karşılaştığınız sorunun çözümü de oldukça basit. Kayıt ekranındayken kredi veya banka kartı bilgileriniz kayıtlıysa otomatik olarak kabul etmiyor. Kart şifrelerinizi elle girerek sorunu çözebilirsiniz.

Bizde kayıt olurken kredi ve banka kartı bilgilerimiz kayıtlı olduğu için otomatik girdi. Kartımıza ait CVC sayısını girdiğimiz zaman “CVC’nizi kontrol edin ve tekrar deneyin” gibi bir sorunla karşılaşılıyor.

Kart Üzerindeki İsim, Kart Numarası, Kart CVC ve Son Kullanma Tarihini elle manuel olarak doğru girin. Bu taktirde ödemeniz onaylanacak ve üyeliğiniz başlayacaktır.

İlk 7 gün ücretsiz olduğu için parayı 7 gün sonra çeker.

Eğer hala EXXEN Ödeme Yapamıyorum problemi yaşamaya devam ediyorsanız bize bildirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın