Exxen Promosyon Kodu (2022) Bedava

 Exxen Promosyon Kodu (2022) Bedava
Okunuyor Exxen Promosyon Kodu (2022) Bedava

Exxen, Promosyon Kodu boyunca ücretsiz bir şekilde kod ile bedava olarak izle seçeneğini açıyor. 2022 yılında 4 gün boyunca hiç bir ücret ödemeden tüm yapımları izleyebileceksiniz. Acun Ilıcalı tarafından kurulan Türkiye’nin dijital içerik platformu, 2022 yılının başından beri hizmet vermektedir. Bu güne kadar İnternette ücretsiz olarak yayınlanan tüm kaliteli içerik üreticilerini bir araya getirerek Exxen ile daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. YouTube üzerinden yayınlanan Konuşanlar isimli programın kurucusu ve sahibi Hasan Can Kaya başta olmak üzere bir çok program ve bir çok mini diziyi yayınlamaktadır. Promosyon Kodu içerisinde Exxen uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Paylaşılan bilgilere göre verilen özel bir kod sayesinde üye olduktan sonra 1 hafta tüm yapımlar bedava olacak.

Exxen Promosyon Kodu ile Nasıl Bedava İzlenir?

Exxen Promosyon Kodu ücretsiz olacak fakat buradaki içerikleri siteye veya uygulamaya girerek direkt olarak bedava izleyemezsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir, bunu nasıl yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz. Bir sorun veya hatayla karşılaşırsanız bize bildirin. Daha önceleri Exxen bedava olarak yayınlandığı dönemlerde yüksek kitlelerin akın etmesi sonucu bir çok hata görünmüştü. Şimdi de Promosyon Kodu ücretsiz olarak hizmet sunacağı haberleri paylaşılmaya başlandı, yine bir yoğunluk olacaktır.

Exxen Kod ile Ramazan Bayram Haftası Nasıl Bedava İzlenir?
Exxen Kod ile Promosyon Kodu Nasıl Bedava İzlenir?

Exxen Promosyon Kodu Nasıl Bedava İzlemek İçin Üye Olunur?;

1- Yukarıda verdiğimiz “Exxen: Promosyon Kodu Bedava İZLE” butonuna tıklayın.

TÜM TÜRKİYE’YE BAYRAM SÜRPRİZİ

EXXEN’İ BAYRAM SÜRESİNCE İSTEYEN HERKES ÜCRETSİZ İZLEYEBİLECEK

Exxen’den herkese harika bir Bayram sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek. Hemen alttaki butonu tıklayın ‘BAYRAMDAEXXEN’ promosyon koduyla ‘Bayram Sürprizi’nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın. İyi Bayramlar.

2- Yukarıdaki yazıyı gördükten sonra altındaki Ad Soyadı ve E-Posta Adresi bilgilerini doldurup Bayram Sürprizinden Yararlan butonuna basınız.

3- Karşınıza gelecek olan sayfada sizden bir kod isteyecek oraya “BAYRAMDAEXXEN” yazın ve üyelik işlemlerinizi tamamlayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın