Exxen Ramazan Bayramı Haftası Bedava İzle (KOD)

 Exxen Ramazan Bayramı Haftası Bedava İzle (KOD)
Okunuyor Exxen Ramazan Bayramı Haftası Bedava İzle (KOD)

Exxen, Ramazan Bayramı Haftası boyunca ücretsiz bir şekilde kod ile bedava olarak izle seçeneğini açıyor. 2021 yılında 4 gün boyunca hiç bir ücret ödemeden tüm yapımları izleyebileceksiniz. Acun Ilıcalı tarafından kurulan Türkiye’nin dijital içerik platformu, 2021 yılının başından beri hizmet vermektedir. Bu güne kadar İnternette ücretsiz olarak yayınlanan tüm kaliteli içerik üreticilerini bir araya getirerek Exxen ile daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. YouTube üzerinden yayınlanan Konuşanlar isimli programın kurucusu ve sahibi Hasan Can Kaya başta olmak üzere bir çok program ve bir çok mini diziyi yayınlamaktadır. Ramazan Bayramı Haftası içerisinde Exxen uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Paylaşılan bilgilere göre verilen özel bir kod sayesinde üye olduktan sonra 1 hafta tüm yapımlar bedava olacak.

Exxen Kod ile Ramazan Bayram Haftası Nasıl Bedava İzlenir?

Exxen Ramazan Bayramı Haftasında ücretsiz olacak fakat buradaki içerikleri siteye veya uygulamaya girerek direkt olarak bedava izleyemezsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmektedir, bunu nasıl yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz. Bir sorun veya hatayla karşılaşırsanız bize bildirin. Daha önceleri Exxen bedava olarak yayınlandığı dönemlerde yüksek kitlelerin akın etmesi sonucu bir çok hata görünmüştü. Şimdi de ramazan bayramı haftası ücretsiz olarak hizmet sunacağı haberleri paylaşılmaya başlandı, yine bir yoğunluk olacaktır.

Exxen Kod ile Ramazan Bayram Haftası Nasıl Bedava İzlenir?
Exxen Kod ile Ramazan Bayram Haftası Nasıl Bedava İzlenir?

Exxen Ramazan Bayram Haftası Nasıl Bedava İzlemek İçin Üye Olunur?;

1- Yukarıda verdiğimiz “Exxen: Ramazan Bayramında Bedava İZLE” butonuna tıklayın.

TÜM TÜRKİYE’YE BAYRAM SÜRPRİZİ

EXXEN’İ BAYRAM SÜRESİNCE İSTEYEN HERKES ÜCRETSİZ İZLEYEBİLECEK

Exxen’den herkese harika bir Bayram sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek. Hemen alttaki butonu tıklayın ‘BAYRAMDAEXXEN’ promosyon koduyla ‘Bayram Sürprizi’nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın. İyi Bayramlar.

2- Yukarıdaki yazıyı gördükten sonra altındaki Ad Soyadı ve E-Posta Adresi bilgilerini doldurup Bayram Sürprizinden Yararlan butonuna basınız.

3- Karşınıza gelecek olan sayfada sizden bir kod isteyecek oraya “BAYRAMDAEXXEN” yazın ve üyelik işlemlerinizi tamamlayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın