Exxen Survivor Birleşme Partisi Sonuçları (2023)

 Exxen Survivor Birleşme Partisi Sonuçları (2023)
Okunuyor Exxen Survivor Birleşme Partisi Sonuçları (2023)

Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları için son güncel listeyi 2023 yılı boyunca buradan sunacağız. Oylama yapılmaya başladığı andan son ana kadar güncel sms sıralamasını görebilecek ve hemen yarışmacılara oy kullanabileceksiniz. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışı hız kesmeden devam ediyor, sonlara yaklaştıkça her iki grupta karma hale getirilip mavi takım ve kırmızı takım olarak mücadele etmeye başlamışlardı. Survivor 2021 yılının 9 ocak tarihinde yeni sezonuyla TV8 ekranlarında başlamıştı. Acun Ilıcalının sunduğu yarışma programı daha önceki yıllarda olduğu gibi yine dominik cumhuriyetinde kurulan adalarda ve platformlarda gerçekleşiyor. 16 Ünlü ve 17 gönüllü yarışmacıyla başlayan program yine reyting rekorlarını alt üst etmeyi başardı. Şimdilerde ise mavi takım ve kırmızı takım olarak 2 ye bölünen 11 kişilik gruptan 1 kişi daha elendi. Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları sayesinde o günkü programda gerçekleşen oylamaya katılarak sevdiğiniz yarışmacıyı destekleyebilirsiniz.

Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları

Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları ile dilediğiniz yarışmacıyı destekleyerek onun eleme potasından kurtulmasını ve daha sonraki haftalardaki mücadelelerine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda açıkladık. Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital platform olan EXXEN üzerinden gerçekleştirilen Survivor oy sıralaması ve sms sıralamalarına ait sonuçlara nasıl erişeceğinizden de bahsedeceğiz.

Exxen com Survivor SMS Oy Sıralaması
Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları

Daha önce bugüne kadar yarışmış ve elenmiş isimleri aşağıda göreceksiniz. 18 Mart 2023 tarihinde yayınlanan (21. Hafta) elemelerinde Merve Aydın elendi. SMS Sıralamasında ise Mavi takımda; Poyraz ve Kırmızı takımda; 1. oldu.

HaftalarElenen İsimler
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
20. Hafta
Elenen Yarışmacılar

Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları (2023)

Exxen com Survivor Birleşme Partisi Sonuçları henüz resmi olarak duyurulmamıştır. 25 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilen 21. Hafta elemelerinde elenen isim Merve Aydın oldu. Mavi takımda poyraz sms 1.liğini alırken, kırmızı takımda da Batuhan sms 1.si olmayı başardı. Eğer bir sonraki eleme zamanında oy kullanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz sarı buton aracılığıyla oy kullanabilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın