EXXEN Survivor SMS Oy Sıralaması – 2021

 EXXEN Survivor SMS Oy Sıralaması – 2021
Okunuyor EXXEN Survivor SMS Oy Sıralaması – 2021

Exxen Survivor SMS Oy Sıralaması merak edenler için ünlüler ve gönüllüler takımında kimin 1. olduğunu 2021 yılın içerisinde öğrenin. Güncel liste sizlerle. Acun Ilıcalının yeni dijital platform projesi fikri ülkede yankılarını sürdürüyor. Televizyon kanalındaki popüler Survivor programında elenecek adaların oylama sıralaması sonuçlarını EXXEN üzerinde yayınlayacağını açıkladı. EXXEN Survivor SMS Sıralaması için merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını burada bulabileceksiniz. Eğer sormak istediğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazın. 2021 yılı boyunca Survivor yarışmasındaki tüm eleme haftalarında çıkan sonuçlarla ilgili EXXEN üzerinde yayınlanan sıralamayı sizlere sunuyor olacağız. EXXEN Survivor Oy Sıralaması halkın belirlediği desteklerle hangi yarışmacının korunup hangisinin elenmesi gerektiğini söylüyor.

EXXEN Survivor SMS Sıralaması – 2021

EXXEN Survivor SMS Sıralaması, izleyicilerin sevdikleri yarışmacıyı adadaki mücadelesinin devam etmesini sağlayabilmek adına her hafta yapılan eleme adayları sırasında gösteriyor. En az destek için SMS alan eleme adayı yarışmacı o haftanın eleneni oluyor. Her ne kadar hayranı olsa da diğer yarışmacılar daha fazla SMS sıralaması kazanırlarsa en düşük olan elenmektedir.

EXXEN Survivor SMS Sıralaması - 2021
EXXEN Survivor SMS Sıralaması – 2021

Eğer yapılan bu EXXEN Survivor 2021 Oy Sıralaması hakkında erken bilgi almak istiyorsanız sizlere en güncel doğru listeyi hızlıca göstermek için buradayız. Şuanda 4. eleme haftasını geride bıraktık. 5. Eleme haftası adayları ile gerçekleşecek olan eleme konseyinde hangi yarışmacının eleneceğini göreceğiz. EXXEN Survivor SMS Sıralaması sizlere en hızlı ve güncel şekilde aktarılmaya devam edilecektir.

EXXEN Survivor Oy Sıralaması

EXXEN Survivor Oy Sıralaması, 5. eleme haftası ile devam ediyor. Öncelikle Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından eleme adayları yarışmacılar tarafından belirleniyor. Ayrıca Ünlüler veya Gönüllüler takımında birinci olan yarışmacı bir eleme adayı daha belirliyor.

EXXEN Survivor Oy Sıralaması (4. Hafta)

Eleme adayları arasında düzenlenen SMS Oylamasında en az oyu alan yarışmacı o haftanın elenen ismi oluyor. EXXEN Survivor Oy Sıralaması bu noktada oldukça önemli. TV8 Ekranlarında meraklı bekleyişte kimin eleneceğini tahmin etmeye çalışanlar alınan toplam oyları bu sayede öğrenebilirler.

EXXEN Survivor 5. Hafta SMS Oy Sıralaması

EXXEN Survivor 5. Hafta SMS Oy Sıralaması için sizlere güncel bilgi buradan aktarılacak. Öncelikle yarışmanın ilerleyen bölümlerinde eleme adayları belirlenecek ve artık son güne gelindiği zaman sıralama sonuçları belli olacak. EXXEN Survivor SMS Oy Sıralaması üzerinde en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın