Ezgi Can Ural İnstagram Hesabı

 Ezgi Can Ural İnstagram Hesabı
Okunuyor Ezgi Can Ural İnstagram Hesabı

Ezgi Can Ural İnstagram hesabının araştırılması ve merak edilmesi üzerine konuyla ilgili bir içerik oluşturmak istedik. Takipçilerimizin bizden çok istedikleri sosyal medya hesaplarını sizler için araştırıyor ve buluyoruz. Amacımız araştırdığınız fakat bulamadığınız Ezgi Can Ural İnstagram adresi gibi hesapları sizler için bulup paylaşmak. Tamamen sosyal medya platformlarının profil paylaşma yetkisini kullanarak hesapları sizlere sunuyoruz. Hiç bir şekilde kişisel bir ihlal veya illegal bir durum söz konusu değildir. Tamamen haber niteliği taşıyan ve merak edilen insanların sosyal medya hesapları bizden çok isteniliyor. Bu doğrultuda bizde araştırılan fakat bulunamayan İnstagram hesaplarını sizler için bulup haber olarak paylaşıyoruz.

Ezgi Can Ural İnstagram

Ezgi Can Ural İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımları görmek isteyenler ve ona ulaşmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksek. Haberlere çıktıktan sonra bu konuda araştırma yapanların da sayısı oldukça yükseldi. Hakan Ural gibi başarılı ve gözde bir ünlümüzün eşi olan Ezgi Can Ural da halkın beğendiği ve taktir ettiği bir isim.

Ezgi Can Ural İnstagram
Ezgi Can Ural İnstagram

Ezgi Can Ural Kimdir?, Neden İnstagram Hesabı Merak Ediliyor?

Ezgi Can Ural, Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Hakan Ural‘ın eşidir. 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2002 yılında Hakan Ural ile sevgili olan çift, 2005 yılında evlenmişlerdir. Ezgi Can Ural’ın eşi Hakan Ural, 1988 yılında Sibel Can ile evlenmiş ve bu evliliği 1999 tarihinde son bulmuştur. Şuanda Ezgi Ural ile evli olan Hakan Ural, TV 8 kanalında yayınlanan ”Gel konuşalım” adlı televizyon programında yer almaktadır. 

Aslen Kayserili olan Ezgi Can, Kafkas bir aileden gelmiştir. Saray Halı’nın sahibi ve kurucusu Necati Kurmel’in torunudur. Gisella Ural, Hakan Ural ile olan evliliği sonrası 2013 yılında dünyaya gelmiştir.  Ezgi Can Ural, Kanal D kanalında satış yöneticiliği yapmaktadır. Ezgi Can Ural İnstagram hesabına ait detaylar güncel olarak eklenmeye devam edilecektir. Düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın