F4 Falcon PUBG Mobile İncelemesi (2022)

F4 Falcon PUBG Mobile İncelemesi (2022)

F4 Falcon PUBG Mobile ürününü sizler için inceliyoruz. Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları haricinde kontrolleri nasıl yapabileceğinizden de burada bahsettik. F4 Falcon PUBG Mobile ürünü son zamanlarda oyuncuların en çok merak ettikleri ve inceledikleri ürünlerin başında geliyor. Profesyonel ve ünlü oyuncuların tavsiye ettiği bir ürün olmasından dolayı ülkemizdeki PUBG Mobile sevenler de bu ürüne oldukça fazla ilgi göstermeye başladı. Eğer daha önce hiç F4 Falcon PUBG Mobile eşyasıyla ilgili bir bilgi edinemediyseniz burada tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

F4 Falcon PUBG Mobile

F4 Falcon PUBG Mobile, oyun içerisindeki hakimiyetinizi kolaylaştıracak bir üründür. Bu ürünü telefonunuza takarak PUBG Mobile oynarken karakteri daha kolay kontrol etmenizi sağlayacak yardımcı tuşları kullanabileceksiniz. Bu sayede rakip oyunculardan çok daha hızlı davranarak onların bir kaç adım önünde olacaksınız.

F4 Falcon PUBG Mobile
F4 Falcon PUBG Mobile

F4 Falcon gibi ürünleri PUBG Mobile oynarken kullanmak hile sayılmamaktadır. Fakat turnuva gibi çeşitli resmi alanlarda bu şekilde ürünler kullanılamaz. Bizim sizlere tavsiyemiz hiç bir yardımcı ürüne gerek duymadan oynamanız. Çünkü bu tür ürünler alışkanlık yaptıkları için telefonunuzda oynayacağınız diğer FPS oyunlarında zorluk çekmenizi sağlayabilir. Fakat yine de PUBG Mobile oyununda çok daha iyi olmak istiyorum diyorsanız F4 Falcon PUBG ürününü tercih edebilirsiniz.

F4 Falcon PUBG Mobile Fiyatı

F4 Falcon PUBG Mobile Fiyatı ülkemizde çeşitli mağazalarda fiyat farklarının olmasından dolayı sizlere fiyat aralığı gireceğiz. Güncel fiyat listesi 2022 yılı sonuna kadar güncellenmeye devam edilecektir.

F4 Falcon PUBG Mobile Fiyatı; çeşitli İndirimlerle 330 TL fiyatına satılmaktadır. İndirimsiz normal fiyatı ise 550 TL‘dir.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.