e
sv

Facebook Beğeni Hilesi 2019 Dikkat Edin

956 Okunma — 19 Ağustos 2019 21:02
Facebook Beğeni Hilesi 2019
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Facebook Beğeni Hilesi 2019 Kullananlar Dikkat Etmesi Gerekiyor. Dünyanın en büyük sosyal platformu Facebook, 2019 yılında beğeni hilesi kullananlar için büyük yaptırımlar uygulayacak.

Facebook Beğeni Hilesi kullanan kişiler 2019 yılı itibariyle cezalandırılacak. Bu cezalar arasında hesabın askıya alınması ve sonrasında kapatılması yer alıyor.

Facebook akıllı botları bir anda beğeni sayısı artan sayfaları incelemeye alıyor. Beğenenlerin sayfanız ile alakalarını tespit edip hile olduğunu anladığı taktirde ağır cezalar uyguluyor.

Faceebok beğeni hilesi 2019 yılında kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Doğal yollar veya reklam ile organik kasılan hesapların her zaman geri dönüş oranları daha fazla olmuştur.

Facebook Beğeni Hilesi 2019

Facebook Beğeni Hilesi 2019 başlığı ile belli bir ücret karşılığı botların veya sisteme kayıtlı olan kullanıcıların sizin sayfanızı beğenmesi sağlanıyor. Bot, Kullanılmayan veya sahte hesaplar, habersiz hesaplar sizin sayfanızı beğendiği zaman beğeniyi geri alma olasılığı’da oldukça fazladır.

Facebook Beğeni Hilesi Tavsiye Edilmez
Facebook Beğeni Hilesi Kullananların Dikkatine

Ayrıca bu beğenilerin geri dönüş oranları çok az. Facebook beğeni hilesi için verdiğiniz parayı reklam olarak ayırırsanız beğeni sayısı daha az gelebilir fakat organik olduğu için geri dönüş oranınız daha fazla olacaktır.

Facebook Beğeni Hilesi 2019 ücretsiz veya ücretli hiç bir siteye güvenmeyin.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Facebook Beğeni Hilesi 2019 Dikkat Edin