Facebook Dua Butonu Nerede?, Nedir?, Nasıl kullanılır?

 Facebook Dua Butonu Nerede?, Nedir?, Nasıl kullanılır?
Okunuyor Facebook Dua Butonu Nerede?, Nedir?, Nasıl kullanılır?

Facebook Dua Butonu son gelen yeni özellik olarak oldukça ilgi çekmeyi başardı. Dua isteme ve dua etme butonları olarak eklenen bu özellik nasıl kullanılır ve nerede bulunur? öğreneceksiniz. Ayrıca bazıları farklı anlamlarda olabileceğini düşündüğü için nedir? sorusunu da oldukça fazla soruyorlar. Günümüzdeki sosyal medya platformlarının bu kadar büyümesini ve yayılmasını sağlayan Facebook son dönemlerde ilgi çekici geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Platforma eklenen dua butonu ülkemizde ve tüm dünyada oldukça ilgi çekmeyi başardı. Çoğu kullanıcı böyle bir özelliği saçma ve gereksiz olduğunu söylese de milyonlarca kullanıcı özelliği kullandı bile. Eğer sizde bu dua butonunun nerede olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki içeriğimizden muhakkak yararlanabilirsiniz.

Facebook Dua Butonu Nedir?

Facebook Dua Butonu dünya üzerindeki bütün inançları kapsamaktadır. Dua butonunu kullanan bir kullanıcı arkadaşı olan diğer kullanıcılardan istekte bulunduğu şeyle ilgili dua etmelerini isteyebilir. Ayrıca bu dua butonunu kullanarak dua isteyen kullanıcılar için dua edenler yine ettikleri duayı bu buton ile paylaşabilirler. Her konuda ve her şeyle ilgili dua isteme butonunu kullanarak milyonlarca insanın sizin için dua etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yine siz başkalarının istekleri doğrultusunda onlara da dua edebilirsiniz.

Facebook Dua Butonu Nedir?
Facebook Dua Butonu Nedir?

Facebook Dua Butonu Nerede?

Facebook Dua Butonu gelen son güncellemeyle birlikte uygulamadaki yerini almıştır. Dua etmelerini isteyeceğiniz topluluk bir grup mu?, sayfamı veya kendi arkadaşlarınız mı olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Sanki normal bir paylaşım yaparmış gibi dua butonunu kullanarak paylaşım yapmak istediğiniz yere gidin. Ardından normal paylaşım yaparmış gibi paylaşım yapmak istediğiniz alanı seçtiğinizde yeni özellik olan dua butonunu da orada göreceksiniz.

Facebook Dua Butonu Nasıl Kullanılır?

Facebook Dua Butonu uygulamadaki her inanca sahip insanların kendi inancına mensup diğer insanlar için dua etmesini veya onlardan dua istemelerini amaçlamaktadır. Örneğin biz bir müslüman olarak Ülkemizin refahı ve askerlerimiz için bir dua istiyoruz ve bunu isterken Facebook dua butonunu kullanarak paylaşım yapıyoruz. Bu paylaşımı gören müslümanlar hem duanın yayılmasını vesile olmak için paylaşabiliyor hem de isteğinizi yerine getirerek içten bir dua okuyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın