Facebook ve İnstagram Mesajlarını Birleştir! (Bağla)

Facebook ve İnstagram Mesajlarını Birleştir! (Bağla)

Facebook ve İnstagram Mesajları Nasıl Birleştirilir? yeni özelliğin nasıl yapacağınızı öğrenin. WhatsApp, Facebook Messenger ve İnstagram DM birleştir. Bir süredir üzerinde çalışılan ortak mesaj kutusu özelliğinin ilk adımları atılmaya başlandı.

Gelen güncelleme sonrasında telefonunda Facebook Messenger ve İnstagram olan kullanıcıların bazılarında mesaj kutuları içerisinde birleştirmek isteyip istemedikleri soruldu. Dünya genelinde her 2 uygulamayı’da aktif olarak kullanan kullanıcılar bu yeniliği beğendi. Fakat bu durumun gereksiz olduğu ve İnstagram uygulamasının genel yapısını bozacağını düşünerek beğenmeyen kullanıcılar’da var.

Facebook Messenger Mesajları ve İnstagram DM Mesajları Nasıl Birleştirilir?

Facebook Messenger Mesajları ve İnstagram DM Mesajları Birleştirme işlemi şuanda uygulamanın bilinmeyen sebeplerle seçtiği bazı kullanıcıların karşısına çıkan bir demo özellik. Her kullanıcı bu özelliği aktif edemiyor.

Facebook Messenger Mesajları ve İnstagram DM Mesajlarını Bağla Birleştir
Facebook Messenger Mesajları ve İnstagram DM Mesajlarını Bağla Birleştir

Facebook Messenger ve İnstagram DM özelliğini aynı cihazda kullanıp sık mesajlaşan kullanıcıların karşına çıktığını görüyoruz. Aynı zamanda bu kullanıcılar daha önce hiç topluluk kurallarına aykırı bir davranış içerisinde bulunmamışlar.

Genellikle her 2 platformu’da kullanan İşletme hesaplarının çok işine yarayacağını düşünüyoruz. Yakında bu 2’linin arasına WhatsApp Mesajları’da dahil olabilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.