FacePlay Pro APK İndir (2022) Ücretsiz Kullan

 FacePlay Pro APK İndir (2022) Ücretsiz Kullan
Okunuyor FacePlay Pro APK İndir (2022) Ücretsiz Kullan

FacePlay Pro APK İndir ile Android cihazlarınıza 2020 yılında son sürüm dosyasını yükleyin. Fotoğrafları dilediğiniz gibi ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz. Gençleştirme, Yaşlandırma ve Cinsiyet Değiştirme gibi fotoğraflar üzerinde oynayabildiğimiz en gelişmiş uygulamaların başında geliyor. Aynı zamanda FacePlay Pro APK ile son sürüm ile eklenen tüm özellikleri’de deneyebilirsiniz.

Daha önce telefon kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları FacePlay uygulaması ile şahesere dönüştürebilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz zaman bir fotoğrafınızı seçin ve sonrasında dilediğiniz filtreyi uygulayın. FacePlay Pro APK uygulamasının gelişmiş filtre özellikleri hiçbir uygulamanın yapamayacağı kalitede özellikler sunuyor.

Düzenleme Araçları:

 • Hollywood Filtresiyle ön kamerada çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz,
 • Fotoğraflarınızda’ki saç rengini ve saç stilini değiştirebilirsiniz,
 • Kendinize sakal ve bıyık stilleri uygulayın,
 • Gülümsemeler ile eksiklikleri tamamlayın,
 • Arka plan değiştirmek artık çok kolay,
 • Renk filtreleri ve mercek bulanıklaştırma gibi bir birinden farklı efektler,
 • Gece ve Gündüz makyajı ile atmosferi değiştirin,
 • Tam boyutlu gösterim filtrelerini seveceksiniz,

Eğlence Araçları:

 • Cinsiyetinizi değiştirin, (Kendinize Aşık Olma Garantili)
 • Yapay zeka size en uygun saç rengini ve modelini belirler,
 • Gençleşin veya yaşlanın,
 • Gerçekçi dövmeler ekleyin,
 • Yapay zeka size uygun filtreleri bulacak,
 • Kendinizi ünlü karakterlere dönüştürecek olan filtreleri deneyin,

Uygulamadaki çoğu özellik ücretsiz olarak sunuluyor fakat istediğiniz değişim ise o özellikler ne yazık’ki ücretli. FacePlay Pro APK dosyaları ile ücretli sunulan tüm özellikleri’de bedava olarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İndir butonu ile dosyayı indirip kurmak. Sizler için yerli ve yabancı kaynaklardan paylaşılan bu dosyaları inceledik. İncelememiz sonucunda ulaştığımız önemli bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

FacePlay Pro APK

FaceApkk Pro APK, uygulamasına ait tüm özellikleri ve ne işe yaradığını yukarıda sizlere anlattık. Bu başlık altında uygulamanın APK dosyaları hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Uygulama içi ücret ödemek istemeyen kullanıcılar FacePlay uygulamasının Pro sürümünün APK dosyalarını yüklemeyi tercih ediyorlar. Bu yöntemin illegal olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden dolayı kesinlikle önermiyor ve tavsiye etmiyoruz.

FaceApp Pro APK
FacePlay Pro APK

[mizaç güzelliği]
Olgun ve modaya uygun bir kentsel güzellik olmak ister misiniz? Faceplay’de tek bir tıklamayla kolayca gişe rekorları kıran çok sayıda moda videosu var.

[etnik azınlıklar]
Tüm ağda popüler bir azınlık giyim videosu yapmak ister misiniz? Faceplay ile, Çin geleneksel kültürünün güzelliğini yaşamak için fotoğraflarınızla popüler azınlık yüz değiştirme videolarını kolayca yapabilirsiniz.

[antik Çin kostümü]
Güzel eski Çin kıyafetleri, paylaşmak için eski bir kostüm videosu yapın, hemen sosyal çevrenizi canlandırın ve sayısız övgü alın.

[en güzel cheongsam]
Tek bir düğmeyle yüzünüzü kolayca değiştirin ve bir saniyede büyük bir cheongsam gösterisi yapın ~

Yabancı kaynaklardan paylaşıldığını gördüğümüz FacePlay Pro APK İndir başlıklı dosyaları sizler için inceledik. Bu dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu gördük. Kullanıcılar uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanmak isterken kişisel bilgilerini çaldıra bilirler. Günümüzde banka kartı dolandırıcılarının sık kullandıkları bir yöntemdir. FacePlay Pro APK yüklemenizi bundan dolayı kesinlikle önermiyoruz. Güvenliğiniz için illegal olan dosyalardan uzak durun. Google Play Store üzerinden yayınlanmış olan gerçek bağlantı ile uygulamayı cihazlarınıza yüklemenizi öneriyoruz.

FacePlay Pro APK İndir

FacePlay Pro APK İndir için verilen bağlantılar öncelikle kontrol edilmesi gerekiyor. Hiç kimse cihazlarınıza zararlı yazılımlar bulaştırmayı ve kişisel bilgilerini çaldırmayı istemez.

 FaceApp Pro APK İndir
FacePlay Pro APK İndir

Bundan dolayı bu tarz APK dosyalarını cihazlarınıza yüklemeden önce yapılan inceleme analizlerini okumanızı ve uyarıları dikkate almanızı istiyoruz. Biz diğer zararlı yazılımlar yükleyen kaynaklardan ziyade gerçek bağlantıları sizlere aktarıyoruz ve zaten illegal hiç bir dosyayı paylaşmıyoruz. FacePlay Pro APK ile yapabileceğiniz tüm özellikleri zaten gerçek sürümü sizlere sunmaktadır. 10 TL vermekten kaçınarak yapacağınız bir hata paha biçilemeyecek bilgilerinizin ele geçirilmesi ile sonlanabilir.

FacePlay Pro APK İndir (Son Sürüm)

FacePlay Pro APK İndir Son Sürüm, genellikle Android cihaz kullanıcılarının uygulama mağazalarında sorunlar yaşamasından dolayı tercih edilmektedir. Eğer Google Play Store üzerinden FacePlay Pro APK dosyasını indirme işlemini yapamıyorsanız sizlere verdiğimiz gerçek bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

FacePlay Pro APK İndir (Son Sürüm)

Uygulamaya ait son sürüm dosyaları yüklü değilse uygulama çalışmayacak ve hata verecektir. Bundan dolayı alacağı her güncelleme sonrasında buraya gelerek uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir. FacePlay Pro APK ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra kullanıcıların sık sordukları soruları’da cevaplıyoruz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

FacePlay Pro APK Son Sürüm Nasıl İndirilir?

FacePlay Pro APK 3.10.1 sürümü, uygulamaya gelen en son güncelleme olarak bilinir. Bu güncelleme ile uygulama içerisinde yaşanan bazı sorunlar giderildi. Filtrelerin fotoğraf üzerindeki etkisi arttırıldı. Aynı zamanda FacePlay Pro APK içerisindeki tüm özellikler yıl boyunca gelen güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor.

FaceApp Pro APK 3.10.1
FacePlay Pro APK

FacePlay Pro Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

FacePlay Pro APK, isimli uygulama Android ve İOS cihazlarda kullanılabilen bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. FacePlay Inc tarafından geliştirilen ve 200 Milyondan fazla indirilen bu uygulamanın sunduğu özellikleri rakip uygulamalar yaklaşamıyor bile.

FaceApp Pro APK
FacePlay Pro APK

20 MB gibi çok büyük olmayan dosya boyutuna sahip olsa’da uygulama içerisindeki özellikler ve filtreler paha biçilemez. Çektiğiniz fotoğrafları yaşlandır veya genç hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda saç sitilleri, sakal sitilleri ve renkler ile bam başka birisi olmaya hazır olun. FacePlay Pro APK uygulamasının bu kadar popüler olması verdiği özellikleri çok kaliteli bir şekilde aktarıyor olmasından dolayı. Yani yapılan filtreler ve özellikler oldukça gerçekçi ve kusursuz. Bu kalitede uygulamanın büyümesini sağladı.

Yeni Tarzınızı Bulun

FacePlay Pro APK uygulaması ile tarzınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Sakal bırakırsam nasıl olur, veya saçımı ne renge boyatsam diye düşünüyorsanız artık bunlara bir son verme zamanı. Uygulama içerisindeki kişiselleştirme özellikler ile tüm bunları kendi üzerinizde rahatlıkla deneyebilirsiniz. Değişime hazırlıklı olun.

FaceApp Pro APK - Tarz
FacePlay Pro APK – Tarz

Arka planı hiç bir işlem yapmadan tek tık ile kusursuz bir hale getirin. Sosyal medya hesaplarınızda düzenlediğiniz fotoğrafları hemen paylaşmak isteyeceksiniz. FacePlay Pro APK bu özelliklerini geliştirerek seçeneklerini arttırmaya devam ediyor.

Gençleştirme ve Yaşlandırma

FacePlay Pro APK uygulamasının sunduğu en özel ve merak edilen özelliklerinden bir tanesi’de Gençleştirme ve Yaşlandırma. Fotoğraflarınızda kendinizi veya bir başkasını yaşını büyütebilir veya genç hale getirebilirsiniz.

FaceApp Pro APK - Gençleştirme ve Yaşlandırma
FacePlay Pro APK – Gençleştirme ve Yaşlandırma

Sosyal medya hesaplarında hemen hemen herkesin paylaştığı yaşlandırılmış fotoğrafların sırrı bu uygulamaya dayanıyor. Bu özellikleri diğer rakip uygulamanın özelliklerinden daha gelişmiştir. Deneyip görmeniz’de fayda var.

FacePlay Pro APK ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. 2020 yılında aldığı güncellemeler ile son sürüm dosyalarını sürekli olarak burada bulabileceksiniz. Aynı zamanda gelen güncellemeler ile yapılan değişiklikler hakkındaki bilgileri’de öğreneceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın