Faladdin Hata Kodu: 96

 Faladdin Hata Kodu: 96
Okunuyor Faladdin Hata Kodu: 96

Faladdin Hata Kodu için daha önce sizlere bir rehber hazırlamıştık. Son zamanlarda 96 koduyla alınan hataların artmasıyla birlikte buna özel de bir çözüm yöntemi içeren yazı hazırlamak istedik. Faladdin uygulamasında karşılaştığınız hatalarla ilgili güncel çözümleri buradan duyuracağız. Ülkemizde ve dünyada kahve falı gibi çeşitli falları kusursuz bakabilen profesyonel bir uygulama. Bir marka haline gelen Faladdin her ne kadar popüler olsa da bazen hata kodu 96 gibi sorunlarla karşılaşabiliyor.

Faladdin Hata Kodu 96 Çözümü

Faladdin Hata Kodu 96 sunuculardan kaynaklanıldığı düşünülen bir hatadır. Uygulamaya gelen güncelleme sonrasında Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihaz kullanıcıları bu hatayla karşılaşmaya başladıklarını görüyoruz. 96 Koduyla görülen hatayı alan Faladdin kullanıcıları uygulamaya giriş yapamıyor veya istedikleri özellikleri kullanamıyorlar. Konuyla ilgili resmi site ve uygulamada bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden hatanın ciddi bir hata olmadığını düşünüyoruz. Fakat binlerce kullanıcı bu hata ile karşı karşıya kalıyor.

Faladdin Hata Kodu 96 Çözümü
Faladdin Hata Kodu 96 Çözümü

Sunuculardan kaynaklandığını düşündüğümüz Faladdin Hata Kodu 96 için bir çözüm şuanda bulunmamaktadır. Sorun yaşayan kullanıcılar bir süre sonra tekrar giriş yapmaya çalıştıklarında sorunla karşılaşmıyorlar. Bu durumda hatanın kullanıcı değil uygulamadan kaynaklandığını anlıyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın