e
sv

Fall Guys: Ultimate Knockout Hilesi 2020

1516 Okunma — 17 Eylül 2020 08:08
Fall Guys: Ultimate Knockout Hilesi 2020
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fall Guys: Ultimate Knockout Hilesi 2020 adı altında paylaşılan dosyaları sizler için inceledik. Oyuncuları aşağı atmanızı kolaylaştıran bu hile sayesinde kolaylıkla birinci olabilirsiniz. Oyun seven bir insan olarak kendinizin zevk alması için bir çok oyuncunun zevkini kaçıracak bir hareketi asla etik bulmuyorum. Fakat Fall Guys Hile yazımızda incelediğimiz bu hileleri sizlere önermeyeceğiz. Sizlere bu yazımızda hilelerin zararlarından bahsedeceğiz. Fall Guys Hilesi kullanmak isterken tüm bilgilerinizi çaldıra bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Fall Guys: Ultimate Knockout İndir [PC]

Fall Guys Hilesi

Fall Guys Hilesi adı altında 2020 yılında yabancı kaynaklar tarafından kurulan yüzlerce İnternet sitesi, binlerce İnternet sayfası bulunuyor. Sizler için bu konularda biraz araştırma yaptık. Fall Guys: Ultimate Knockout Hilesi olarak oyunculara anlatılan rakipleri aşağı atmanızı sağlayan, sizi hızlandıran ve daha yükseğe zıplatan gibi yalanlar dolu bir çok hile dosyası bulunuyor.

Fall Guys Hilesi
Fall Guys Hilesi

Yalanlarla dolu dememizin sebebi anlatılanlar dışında sizi çok büyük bir tehlikenin beklemesi. Fall Guys: Ultimate Knockout oyununda hile kullananların sayılarının artmasından sonra 1,500 oyuncunun ban yemesi ile durulmayacağı anlaşılmıştı. Artık hile yapan oyuncular diğer hile kullanan oyuncular ile karşılaşacaklar. Fakat bu durumda kalmak istemiyorsanız bile hile yüklemenizi kesinlikle önermiyoruz.

Fall Guys Hile adı altında açılan yabancı kaynaklı sitelerin paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesapları olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bundan dolayı herhangi bir hile veya illegal programdan uzak durmanızı öneriyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Fall Guys: Ultimate Knockout Hilesi 2020