Family İsland Hile 2020 (Kullanımları Artıyor!)

 Family İsland Hile 2020 (Kullanımları Artıyor!)
Okunuyor Family İsland Hile 2020 (Kullanımları Artıyor!)

Family İsland Hile kullananların sayısı 2020 yılında çok farzla artmaya başladı. Oyunun APK sürümü ile enerji, elmas ve para hile kullanımı artmaya başladı. Eskiden özlem duyduğumuz çiftlik oyunlarının en gelişmiş mobil versiyonu olan Family İsland kısa süre içerisinde yüz binlerce oyuncu tarafından oynanmaya başladı.

Bu kadar fazla aktif oynayanı bulunan Family İsland gibi bir oyunda hile kullanan oyuncular tabi’ki olacaktır. Fakat oyun yönetim ekibinin APK tarzı dosyalar ile enerji hilesi gibi çeşitli illegal yollara başvuran oyuncuları cezalandırmıyor.

Oyuna henüz Türkçe dil desteği getirilmese bile çok fazla Türk oyuncusu bulunduğu için yakın bir zamanda bizler için bir dil desteği getirilecek. Fakat oyunu legal olarak oynayarak emek harcayan oyuncuların haklarına Family İsland Hilesi kullanan yabancılar fazlasıyla giriyor.

Family İsland Hile Kullanımı Artıyor!

Oyuna para yatırmayı düşünen oyuncularımıza fazla tuzlu gelmesi ve oyunun insanlara para yatırmaya teşvik edecek davranışlarda bulunması yerli oyuncularımızı maalesef enerji veya para hilesi gibi çeşitli programları kullanmaya zorluyor.

Family İsland Hilesi

Family İsland Hilesi olarak oyunda oyuncuların aktif kullandıkları arasında Para, Enerji ve Elmas hileleri bulunmaktadır. Bu tür hileli APK sürümleri indirerek oyunda haksız bir rekabet yaratan oyuncuları kınıyoruz. Oyunu legal oynayan oyuncuların haklarına girdikleri gibi böyle sürümleri indirerek kendi kişisel bilgilerini’de farkında olmadan riske atıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın