Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? (2023)

 Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? (2023)
Okunuyor Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? (2023)

Merhaba oyun severler, Far Cry 6 Bedava mı? sorusunun çok sorulmasına üzerine oyunu nasıl ücretsiz bir şekilde alabileceğinizi anlattığımız bu içeriği hazırladık. Tamamen para vermeden bedava bir şekilde oyunu PC cihazlarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Burada verilen yöntem kesinlikle orjinal oyun için geçerlidir, yani sizlere bedava adı altında oyunun crack sürümünü indirtmeyeceğiz. Aynı zamanda Far Cry 6 hakkında diğer merak edilen sorularınızı da cevaplıyoruz.

Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? bilmeyenler için ücretsiz almanızı sağlayacak adımları birer, birer anlatıyoruz. Bu sayede oyunu para yatırmadan alabilir ve cihazlarınıza yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgisayarınıza indiremiyorsanız veya sevmiyorsanız dahi Ubisfot hesabınıza bu oyunu eklemenizi öneriyoruz. Kısa süreliğine bedava olarak dağıtılan oyunu kütüphanenize ekleyerek hesabınızın değerini arttırabilir veya daha sonrası için de kullanabilirsiniz.

Ubisoft üzerinden Far Cry 6 oyununu verdiğimiz yöntemle bedava alabilirsiniz. Oyun kütüphanenizde “Sınırsız” olarak duracaktır.

Çoğu oyun sever Ubisfot’un dağıttığı Far Cry 6 oyununun belirli bir süreliğine bedava olduğunu ve daha sonra tekrar oyunun kendilerinden gideceklerini düşünüyorlar. Fakat oyunu bedava olarak aldığınız zaman sanki ücretli almış gibi sınırsız bir şekilde kütüphanenizde duracağını biliniz.

Far Cry 6 Nasıl Bedava Alınır?

Ubisoft ile alacağınız Far Cry 6 oyununu nasıl bedava alabileceğinizi aşağıda detaylıca anlattık. Adımları izleyerek kütüphanenize oyunu ekledikten sonra indirebilirsiniz. İsterseniz oyun kütüphanenizde sınırsız olarak duracaktır. Bilgisayarınız oyunu kaldırmıyorsa bile kütüphanenize eklemekte fayda var. Ücretli bir hesap olduğu için hesabınızı cihazınızın kaldıracağı farklı oyunlara sahip kişilerle takas edebilir veya satabilirsiniz. Aynı zamanda Ubisfot sürekli olarak bu tür ücretli oyunları bedava yaptığı için hesabınızın değerini sürekli arttırabilirsiniz. Far Cry 6 oyununun sistem gereksinimleri bilgisini ve hikayesini de aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Eğer cihazınız kaldırıyorsa ve hikayesini bilmiyorsanız böylelikle öğrenmiş olacaksınız. Far Cry 6 Nasıl Bedava Alınır? ve İndirilir?;

 Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? (2023)
Far Cry 6 Bedava mı?, Nasıl Alınır? (2023)
 1. Öncelikle yukarıda verdiğimiz butona tıklayınız,
 2. Karşınıza çıkan platform seçiniz yazısından “Ubisoft Connect” seçeneğini işaretleyin,
 3. Daha sonrasında Ubisfot hesabınıza giriş yapın, (Hesabınız yoksa yeni hesap oluşturun.)
 4. Giriş yaptıktan sonra “Far Cry 6” oyunu Ubisoft kütüphanenize eklenecek,

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri: Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ya da daha iyisi
 • İşlemci: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon64 X2 6000+ @ 6.0Ghz ya da daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 Mb DirectX 9.0 Uyumlu Ekran Kartı veya AMD Radeon Hd 2900
 • Depolama: 15 GB

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10
 • İşlemci: İntel Core i6-560 veya AMD Phenom x2 565
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvdia Gtx 480 veya HD 5770 ya da daha iyi bir ekran kartı
 • Depolama: 15 GB

Far Cry 6 nasıl bedava olarak alınır, yukarıda anlatıldı. Şimdiden herkese keyifli oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın