FarmVille 3 APK İndir [Son Sürüm]

 FarmVille 3 APK İndir [Son Sürüm]
Okunuyor FarmVille 3 APK İndir [Son Sürüm]

FarmVille 3 APK İndir ile Android işletim sistemli akıllı cihazlarınıza son sürüm dosyalarını yükleyebilirsiniz. Kendi çiftliğinizi kurup yönetebileceğiniz en efsanevi oyunlar arasında yer alan oyunun yeni versiyonu sizlerle. Canınız sıkıldığı her an yanınızda olan telefonunuzdan dilediğiniz yerde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. FarmVille ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de bilinen en popüler çiftlik oyunlarının başında gelmektedir. Daha eskilere gittiğimizde Facebook platformunun en zirve olduğu dönemlerde oyun oynama özelliğinin de uygulamaya gelmesiyle bu tür çiftlik oyunları dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Çevrim içi bir oyun olmasına rağmen rekbatçi sisteminin bulunmaması fakat çiftliğinizi geliştirmek ve başka insanların kendi çiftliklerinin geliştirmesiyle aslında rekabet ortamı da gizliden bulunan bir oyundur. Günümüzde mobil oyunlar zirvedeyken herkesin bildiği FarmVille 3 oyununun çıkması çok ilgi çekmeyi başardı. Ülkemizdeki oyuncular uygulama mağazaları üzerinden oyunu indirmekte zorlanabiliyorlar. Herkesin oynamak isteyeceği bu oyunu nasıl oynayabileceğinizi ve indirebileceğinizi sizlere anlatacağız. FarmVille 3 APK İndir sayesinde 2021 yılı boyunca oyunun son sürüm dosyalarını buradan indirebileceksiniz.

FarmVille 3 APK İndir

FarmVille 3 oyununu APK olarak indirmeden önce oyunu ilk defa duyan oyunculara oyunun tanıtımını yapacağız. Bu sayfada kesinlikle illegal bir dosya bulunmamaktadır. Amacımız oyunu uygulama mağazaları üzerinde indiremeyen oyunculara gerçek dosyaları yönlendirmek. Herhangi bir şekilde hileli oyun dosyalarını önermiyor ve paylaşmıyoruz. FarmVille 3 APK İndir seçeneklerinin çok fazla aranması nedeniyle sizlere yol göstermek ve araştırma sonuçlarını açıklamak istiyoruz. Bu araştırmalarımız yıl sonuna kadar devam edecek ve bilgiler güncel olarak buradan aktarılacaktır.

FarmVille 3 APK İndir
FarmVille 3 APK İndir

Çiftleştirerek ve gelişen bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kendin kur, hangi hayvanları büyütüp çiftleştireceğine kendin karar ver. Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve çiftliğini nereye genişleteceğine sen karar ver. Çiftleştirme ve çiftçilik için köydeki en büyük ve en etkileyici hayvan çiftliğini kurmak sana bağlı. Zynga’nın muhteşem çiftlik ve hasat oyunlarının sonuncusunun keyfini çıkar!

FarmVille 3 oyununu indirmeden önce aşağıda oyunun genel özelliklerini görebilirsiniz. Eğer APK olarak nasıl indirebileceğinizi anlamadıysanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Kısa süre sonra FarmVille 3 APK İndir ile ilgili videolu anlatım da gerçekleştireceğiz. Bu sayede oyunu uygulama mağazalarından indirmekte zorlanan oyuncular nasıl cihazlarınıza yükleyebileceklerini daha iyi anlamış olacaklar. Yeni gelecek güncellemelerle ilgili detayları da sizlere yine bu sayfa altında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

FarmVille 3 APK Nedir?

FarmVille 3 APK dosyaları haricinde oyunun genel yapısıyla ilgili çok fazla soru sorulmaktadır. Tekrar o eski çiftlik havasını yaşayıp o eski duyguları getirebileceği çok tartışılıyordu. Aşağıdaki özellikleri görünce oyunun eskisinden daha da çok ilgi çekebileceğini anlayacaksınız.

• Alpakalar gibi özel cinsler dahil yüzlerce cins arasından istediğini seçerek kendi hayvan koleksiyonunu oluştururken bu hasat oyununda usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, süt, yumurta ya da yün gibi satabileceğin, takas edebileceğin veya siparişleri tamamlamak için kullanabileceğin ve çiftlik ekinlerini her gün geliştirebileceğin eşsiz bir çiftlik ürünü verir. Bu çiftlik ürünleri eyer, kaymak, pastırma, mantar, koyun sütü, kaliteli tüy, at kılı yada bufalo sütü arasından herhangi biri olabilir!

• Yavru hayvanları yetiştirmek için hayvanlarını eşleştirip çiftleştir ve Steinbacher Kazı, Emu, Tudanca İneği, Mavi Tavus Kuşu, Amerikan Gine Domuzu, Bourbon Hindisi ya da Al Amerikan Papağanı gibi yeni cinsleri keşfet! Bu ücretsiz çiftçilik oyununda her yeni cins, çiftliğimin büyümesine yardımcı olacak nadir çiftlik ürünleri üretir!

• Embden Kazı, Kısa Boynuzlu İnek, Kahverengi Alpaka, Alevli Lama, Kirpi, Kızıl Sincap ve Benekli Amerikan Atı dâhil tüm favori ve egzotik hayvanlarını yetiştir!

FarmVille 3 APK
FarmVille 3 APK

• Yüzlerce eşsiz dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle ve senin, Çiftlik Yardımcıların ve yavru hayvanların tadını çıkarabileceği diğer şeylerle aile çiftlik evini özelleştir ve tasarla. Maceranı özelleştirmek tamamen sana kalmış!

• Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda mükemmel bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sağlıklı saman, ekin ve başka şeylerin hasadını planla.

• Ekmek, Havuçlu Turta, Elmalı Turta, Mantarlı Pizza, Ton Balığı Güveci, Deniz Mahsullü İspanyol Pilavı ve çok daha fazlası da dâhil olmak üzere kendi hamur işi ürünlerini yap!

• Bu ücretsiz çiftçilik oyununda ağır işler yapan odunculardan yetenekli aşçılara, çiftlik evinde sana yardımcı olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir takım kur. Yeni yetenekler ile tariflerin kilidini açmak ve onların çiftçilik becerilerini geliştirmek için onların seviyesini yükselt.

• Bozayı, Kutup Ayısı, Penguen, Kızıl Kanguru, Kutup Tilkisi, Fennec Tilkisi, Kızıl Tilki, Kızıl Panda, Gri Kurt, Siyah Kurt, Bataklık Kaplumbağası, Siyah Bataklık Kaplumbağası, Kahverengi Kanguru, Kokarca, Tibet Çöl Tilkisi, Makaroni Pengueni, Timsah Kapan Kaplumbağası ve Fil gibi egzotik cinslerle dünyanı genişlet!

• Bu ücretsiz çiftlik oyununda ilerlemene yardımcı olması için bir Kooperatife katılarak özel etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve özel öğelerin kilidini aç.

Bu ücretsiz çiftçi oyununda eşsiz yavru hayvanlardan oluşan bir hayvan çiftliği kur. Hiçbir ücret ödemeden karşılıksız inşa etmenin, çiftleştirmenin ve çiftçiliğin tadını çıkar!

FarmVille 1, FarmVille 2, FarmVille 2: Country Escape ve FarmVille 2: Tropic Escape’i takip eden Zynga games’in en yeni çiftlik hayvan oyunu FarmVille 3’ü oyna.

FarmVille 3 APK indir hakkında sormak istediğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacak. Sorularınız anında hızlı bir şekilde cevaplanacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın