e
sv

Fatma Kılıç TikTok Hesabı

881 Okunma — 11 Ağustos 2021 12:01
Fatma Kılıç TikTok Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fatma Kılıç TikTok Hesabı geçtiğimiz günlerde onu taciz eden birisinin dövülmesinin haberlere yansıtılmasıyla merak edilmişti. Sosyal medya hesabından yaşadığın bu olayı anlatan TikTok fenomeni Fatma Kılıç için destek büyüyor. İtsanbul Arnavutköy’e TikTok platformunda yayınlamak için içerik çekmeye gittikleri sırada birisiyle tartışma yaşadılar. Tartıştıkları kişinin aslında bir tacizci olduğunu ve kendilerini taciz ettiğini iddia eden Fatma Kılıç bu olayı sosyal medyadan herkese anlattı. Olay üzerine ismini duyanlar ve detayları öğrenmek isteyenler Fatma Kılıç TikTok Hesabı araştırması yapmaya başladılar.

Fatma Kılıç TikTok

Fatma Kılıç TikTok platformunda video yayınlamak için gittikleri İtsanbul Arnavutköy’de arabasını park ettikten sonra ablasıyla birlikteyken bir kişinin tacizine uğradılar. Kendi arkadaşlarının da oraya gelmesinin ardından bir tacizciyle aralarında bir kavga çıktı. Bu yaşadığı olayları TikTok hesabında paylaşan ve anlatan Fatma Kılıç için destek oldukça fazla. Artık ülkemizde artan taciz ve kötü olaylara bir son vermek için her olayın üzerine gidilmesi gerekiliyor.

Detayları yukarıda paylaştığımız Fatma Kılıç a ait TikTok hesabı üzerinden öğrenebilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecektir. Kavganın ardından polis ekipleri olay yerine geldi ve tacizci olduğu iddia edilen kişi “Yanımda emanet olsa hepsini delik deşik ederdim” şeklindeki sözleri de büyük tepki topladı.

TikTok Fenomeni Fatma Kılıç Kimdir?

Hayatını tiktok platformu ile değiştiren ünlüler kervanına katılan Kırmızı oje lakaplı Fatma Kılıç bu platformda yakaladığı hayran kitlesini diğer sosyal medya platformlarına taşımayı başardı. 2 Temmuz 1991 tarihin’de dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda iki kız çocuğu annesi yaşları’nın 11 ve 12 olduğunu bildiğimiz kızlarını sosyal medyadan uzak tutan fenomen isim geçtiğimiz günlerde kızlarının doğum günü fotoğraflarını instagram hesabından paylaştı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Fatma Kılıç TikTok Hesabı