Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) 2022

 Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) 2022
Okunuyor Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) 2022

Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Yeni orana göre, 2022 yılında 450 bin 500 TL olarak uygulanan Özel Tüketim Vergisi muafiyetli araç limiti 1 milyon 4 bin TL’ye yükseldi. Böylece bu kapsamda yer alan vatandaşlar, vergiler dahil söz konusu fiyatı ve motor hacmi 1.6 litreyi geçmeyen otomobilleri satın alabilecek.

Amacımız Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli)

Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) 2022
Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) 2022

2022 Yılında ayarlanan ÖTV Muafiyetli fiyat listeleri örnek olarak aşağıda verilmiştir. 2023 yılında yeni indirimli olarak belirlenecek olan detaylar da sizlere aktarılacaktır.

  • 120.000 TL altı için %45
  • 120.000-150.000 TL arası %50
  • 150.000-175.000 TL arası %60
  • 175.000-200.000 TL arası %70
  • 200.000 TL üstü %80

Fiat ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi (Yeni İndirimli) sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın