Fidget Toys 3D Oyunu Oyna ve APK İndir

 Fidget Toys 3D Oyunu Oyna ve APK İndir
Okunuyor Fidget Toys 3D Oyunu Oyna ve APK İndir

Fidget Toys 3D Oyunu Oyna ile bilgisayar (PC) ile tarayıcı üzerinden oynamanızı sağlıyoruz. Ayrıca Android telefonlarınızda oynamanız için APK İndir seçeneklerini de son sürüm dosyalarıyla buradan paylaştık. Stres atmanızı sağlayacak ve oynarken eğlenebileceğiniz bir oyunu sizlere tanıtıyoruz. Vie Games Studio tarafından geliştirilen Bulmaca oyunu şuanda en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde oyunu deneyen binlerce oyuncu da ortalama 5 üzerinden 4 puan vermiştir. Popüler sosyal medya uygulamalarında görmeye alıştığımız ASMR videolarını burada siz uygulayacaksınız. Uygulamanın sunduğu nesne ve objelerin seslerine hayran kalacaksınız. Dinlerken rahatlatacak ve oynarken keyif verecek Fidget Toys 3D Oyununu Oyna seçenekleri aşağıda yer almaktadır.

Fidget Toys 3D Oyunu Oyna

Fidget Toys 3D Oyunu Oyna için sizlere verilen bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer oyunu telefonunuza indirmek istemiyorsanız veya indiremiyorsanız tarayıcıdan oynama fırsatınız da bulunmaktadır. Bunun için Fidget Toys 3D Oyna araştırmaları yapmanız yeterli olacak. Yabancı oyun geliştiricileri çeşitli oyun sitelerine benzeri oyunları eklemişler. Fakat bizim sizlere verdiğimiz oyun gerçek uygulama mağazalarındaki oyun olacaktır.

Fidget Toys 3D Oyunu Oyna
Fidget Toys 3D Oyunu Oyna

Fidget Toys 3D Oyunu için verilen oyna bağlantılarını da güncel tutmaya özen göstereceğiz. 2021 yılında oyuna gelecek olan güncellemeleri aynı şekilde burada da göreceksiniz. Bu sayede yeni eklenen nesne veya objelerle oynama fırsatınız her daim olacak. Hızla yayılmaya başlayan bu akıma kapılın ve videolarınızı sosyal medya platformlarında paylaşın.

Fidget Toys 3D APK İndir

Fidget Toys 3D APK İndir sonrasında Stres, yoğun hayatımızın talihsiz bir etkisidir, hayatımızı büyük ölçüde etkiliyor.
Neyse ki insanlar bir şekilde stresi gidermek için Kıpır Kıpır Küpler gibi Antistres Oyuncakları ‘nı keşfettiler ve bunların zihinsel sağlığımız üzerindeki etkileri büyülü.
Kıpır kıpır Oyuncaklar ASMR Sesleri ve onlarla birlikte benzersiz kıpır kıpır kıpır kıpır yollarıyla hayatımızı her geçen gün daha az ve daha sakinleştiriyor. Bu oyunda en iyi Fidget Cubes anti-stres Oyuncakları bulacaksınız

Fidget Toys 3D APK ile Fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımızla mücadele etmenin en kolay yolu stresi yönetmek için elinizin altında yöntemler kullanmaktır. Stres ve endişeyle uğraşanlar, bu anti-stres Fidget Buttons ve küp oyuncaklarda mevcut en iyi oyuncakları ücretsiz olarak bulacaklar. Bu oyunda kaygı için her türden nesne bulacaksınız ve her şeyden önce modellerimiz stres yönetimi için mükemmel.

Fidget Toys 3D APK İndir seçenekleriyle oynayacağınız oyunda yer alan 3D Fidgetler:

  • patlat onu
  • kıpır kıpır küp
  • Bussy parmaklar için çoklu aktivite kalemi
  • iplikçiler
  • boru kırıcı
  • ve daha birçok tuhaf şekilde tatmin edici ve sakinleştirici faaliyetler


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın