e
sv

FİFA 2023 Mobile Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak?

2735 Okunma — 03 Ekim 2022 15:00
FİFA 2023 Mobile Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FİFA 2023 Mobile Çıkış Tarihi merak edenler için Ne Zaman Çıkacak? sorusunu cevaplıyoruz. Oyunun yenilenen grafikleri ve özelliklerine herkes hayran kalacak gibi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde’de futbol oyununa olan ilgi çok büyük.

Video oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte yeni oyunlarında hem grafik hemde oynanış mekanikleri ciddi derecelerde ilerlemeler görülüyor. EA Sports oyunun yeni serisi hakkında yaptığı açıklamalar ve paylaşımlar ile sevenlerini mutlu etmeyi başardı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One gibi platformlara çıkacak oyuna ilgi çok büyük.

FİFA 23 Mobile oyununun çıkış tarihi oyuncular tarafından merak konusu. Bizde sizler için ne zaman çıkacak? sorusunu cevaplayacağız.

FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihi, EA Sports tarafından tüm platformlarına 9 Ekim 2020 tarihinde çıkacağı duyuruldu. Aynı zamanda oyunun Ultimate Edition ve Champions Edition versiyonlarını ön sipariş olarak alanlar 6 ekimden itibaren oynamaya başlayacaklar.

9 Ekim 2020 tarihinde çıkacak olan FİFA 2023 Mobile oyunundan beklentilerinizi ve ön düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?. Oyun çıkış yaptığı zaman inceleme ve merak edilen soruların cevaplarını’da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihinden Önce Ön Sipariş Fiyatları:

FİFA 23 Mobile Sürümü:Fiyatı:
Xbox Store Ultimate629,10 TL
Xbox Store Standart497,50 TL
Xbox Store Şampiyonlar537,30 TL
Steam Standart 419,99 TL
Steam Şampiyonlar559,99 TL
Steam Ultimate599,99 TL
FİFA 23 Mobile Ön Sipariş Fiyatı
FİFA 21 Çıkış Tarihi
FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihi

Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını hızlı bir şekilde yanıtlayacağız.

FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihi Ertelenir mi?

Korona virüsü dolayısıyla FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihi üzerinde bir değişiklik yapılacağını düşünmüyoruz. Aksine insanların evde olduğu bu dönemlerde çıkış yaparak satış rakamlarını arttıracağı yönünde görüşler bulunuyor.

Oyunu satın almayı düşünenler ön sipariş ile indirimli olarak alabilirler. Fakat çıkış yaptıktan yaklaşık 1 ay sonra büyük bir indirim olabileceği yönünde ciddi iddialar’da bulunuyor.

FİFA 23 Mobile Fragmanı

FİFA 23 Mobile Çıkış Tarihini merak edenler için resmi fragmanlarını tekrar izlemelerini öneriyoruz.

YouTube video
FİFA 23 Mobile Fragman

FİFA 23 Mobile Şarkıları

FİFA 23 Mobile oyununda bulunacak şarkıların listesi:

 • Vibe
 • Blessings
 • Need You
 • Fly Boy
 • Remember

Şimdiden kulaklarınızı bu müziklere alıştıra bilirsiniz. FİFA 2023 Mobile ile ilgili oyun haberleri gelmeye devam edecek. Takipte kalarak en yeni bilgileri ve sorulan soruların cevaplarını bizimle öğrenebilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

FİFA 2023 Mobile Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak?