Fifa Online 4 Kasma Sorunu

 Fifa Online 4 Kasma Sorunu
Okunuyor Fifa Online 4 Kasma Sorunu

FiFa Online 4 Kasma Sorunu sorunu ile karşılaşan oyuncular için 2021 yılına özel güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. En popüler futbol oyununu oynarken karşılaştığınız hata kodundan sizi kurtaracak çözümü burada bulacaksınız. FIFA Online 4 şuanda açık beta halinde olmasına rağmen binlerce oyuncu hata kodu: 769 ile karşılaşmaya başlamış durumda. Bu hata oyunu oynamanızı engel olduğu gibi gelişen lig sisteminden de geri kalmanızı sağlıyor. EA Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler ve en gelişmiş futbol oyunlarının başında geliyor. Daha önce ücretli olarak satılan oyun serisi artık Fifa Online 4 adı altında çevrim içi bir platforma dönüştürülerek tamamen ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara sunulacak. Türkiye üzerinden oyuna girmeye çalışan oyuncular Kasma Sorunu ile karşılaşmaya başladılar. Yerli kaynaklarda yeterince sorunla ilgili çözüm olmaması oyuncuların bu konuda zorlanmasına sebep oluyor.

Fifa Online 4 Kasma Sorunu Nedir?

FİFA Online 4 oyununa giriş yapmaya çalışan oyuncuların karşılaştıkları “Kasma Sorunu” sunuculardan kaynaklanan bir sorundur. Oyun henüz beta aşamasında olduğundan dolayı bu gibi problemlerin görülmesini normal karşılıyoruz. Yalnızca Türkiye üzerinden değil tüm Avrupa’da ki oyuncuların FIFA Online 4 oyununa girerken Kasma Sorunu ile karşılaştığı bilgisini aldık. Bunun sebebi tamamen sunuculardan kaynaklıdır. Henüz beta aşamasında olmasından dolayı sunucu yoğunlukları bu gibi hata kodlarıyla karşılaşmanızı sağlar.

Fifa Online 4 Kasma Sorunu Nasıl Çözülür?

Fifa Online 4 Kasma Sorunu Nasıl Çözülür?
Fifa Online 4 Kasma Sorunu Nasıl Çözülür?

Fifa Online 4 Kasma Sorunu çözümü bulunmamaktadır. Henüz erişimimize açık olmadığından dolayı böylesine hatalar görmek normaldir. Fakat cihazınıza yükleyeceğiniz bir VPN programı ile farklı ülkede gözükerek oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Şuanda Türkiye sunucularına erişim kapalı durumda. Beta aşamasının ilerleyen süreçlerinde Türkiye’de ki oyuncu kitlesinin de deneyimleyebileceği bir açık beta süreci başlayacak. O zamana kadar beklemekten başka bir çare bulunamamaktadır.

Fifa Online 4 resmi İnternet sitesinde karşılaşılan bu Kasma Sorunu ile ilgili bir açıklama yapmamıştır. Fakat Türkiye sunucu durumunu kontrol ettiğimiz zaman kapalı olduğunu görebiliyoruz. Doğal olarak hatanın da bu sebeple görüldüğü düşüncesindeyiz.

Fifa Online 4 Nedir?

FIFA Online 4, Türk oyuncular için tamamen Türkçeye çevrildi ve yerelleştirildi. Oyun için şu ana kadar 300 saati bulan seslendirme yapıldı. Oyunda maçlarımızda göreceğimiz spikerin ve yorumcunun kim olacağınınsa çok yakında duyurulacağı belirtildi. Ayrıca Türkiye’de yer alan özel sunucular kuruldu. Bu sayede oyunculara daha pürüzsüz bir deneyim sunulması sağlanacak.

FIFA Online 4’de Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncu yer alacak. Oyuncular, bu geniş havuzdan kendi kadrolarını kuracaklar. Resmi 1v1 Maçlarına, Lig Maçlarına, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Özel Maçlara ve değişik stratejiler kurulabilen ve takım özelleştirmeleri yapılabilen Antrenör Modu’na oyun çıktığı gibi erişim sağlayabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın