Film Önerisi 2019

 Film Önerisi 2019
Okunuyor Film Önerisi 2019

Film Önerisi 2019 Listemizde görmediğiniz ve duymadığınız her türden yapımlara yer verildi. Size özel hazırlanan film önerisi 2019 yazımıza göz atmakta fayda var. Önerdiğimiz filmler hakkında kısa yazılar ve filmin fragmanlarıyla birlikte sizlere sunuyoruz.

Öneriler arasında ülkemizde çok popüler olmayan 2019 yapım filmleri tercih ettik. Her türden 3 farklı film önerisi.

Aksiyon Film Önerisi 2019

1 – Anna (2019)

Suikast filmlerini seviyorsanız bu sefer başrol’de bir kadın izlemeye kendinizi alıştırın. Her ne kadar suikastçı olarak anılsa’da Anna Poliatova’nın ilginç prensipleri bulunuyor. Bir çok farklı karaktere bürünerek her birinde çok farklı ölüm planları yapıyor.

Aksiyon Film Önerisi 2019: Anna

2 – Shaft

Çok yakın dostunu öldüren düşmanlardan intikam almak için öz babasıyla birlik oluyor. En az düşmanlar kadar bu ikilinin çekişmesi’de aksiyon doğuruyor.

Aksiyon Film Önerisi 2019: Shaft

3 – Stuber

Uber taksicinin bir dedektif tarafından alı konulması ve sonrasında yaşanan aksiyon dolu sahneleri ile stuber. Deadpool serisinden alıştığımız türde komik bir taksicinin aksiyon dolu hikayesini izleyeceksiniz.

Aksiyon Film Önerisi 2019: Stuber

Bilim Kurgu Film Önerisi 2019

Film Önerisi 2019 yazımız Bilim Kurgu kategorisi ile devam ediyor.

1 – Brightburn

Süper güçleri olduğunu keşfeden çocuk kendi hayat hikayesini yeniden yazacak. Onu büyüten ailesi ve çevresi çocuğun ilginç hareketleri şüphelendirecek. Güçlerini kötüye kullanan süper psikopat bir karakter doğdu.

Bilim Kurgu Film Önerisi 2019: Brightburn

2 – Alita: Savaş Meleği

Daha önce duymuş olabilirsiniz fakat izlediğinizi düşünmediğim için tekrar paylaşıyorum. Alita nasıl böyle olduğunu, nereden geldiğini ve aslında kim olduğunu bilmemektedir. Hiç alışık olmadığı bir dünyada gözlerini açtığında yardımına doktor yetişecek. Alita’yı fark eden ve ona sahip olmak isteyenlerle mücadelesi yalnızca hayatını değil o dünyayı’da kurtaracak.

Bilim Kurgu Film Önerisi 2019: Alita: Savaş Meleği

3 – İkizler Projesi

Artık bu iş için fazla yaşlı olduğunu düşünen kiralık katil son işi olarak çıktığı görevde kendisinin 25 yaşındaki klonunu görür. Aksiyonun bol fakat duygusal sahneleri’de çok başarılı.

Bilim Kurgu Film Önerisi 2019: İkizler Projesi

Film Önerisi 2019 listemiz türler ve filmler arttırılıp, detaylandırılarak devam edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın