Final Fantasy 7 Remake, Fragmanı Yayınlandı

 Final Fantasy 7 Remake, Fragmanı Yayınlandı
Okunuyor Final Fantasy 7 Remake, Fragmanı Yayınlandı

Final Fantasy 7 Remake adlı oyunun 2020 yılında çıkacağını daha önce duyurmuştuk, şimdi oyunun ilk fragmanı yayınlandı ve en hızlı şekilde sizinle paylaşıyoruz. 1977 yılındaki ilk oyundan esinlenerek tasarlanan bu oyun oldukça ilgi çekiyor.

En popüler video oyunlarının ana vatanlarından bir tanesi sayılan Japonya’daki dev oyun şirketi Square Enix, Final Fantasy VII gerçek oyununun 23. yıl dönümü olduğu için oyunun çıkacak olan yeni versiyonu Final Fantasy VII Remake hakkında 4 dakikalık fragman yayınladılar.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde Final Fantasy VII Remake oyununun çıkış tarihinin ertelendiğini duymuştuk. Bu fragman ile heyecanları daha da çok arttırmayı başardılar.

Final Fantasy 7 Remake – Fragmanı

Final Fantasy 7 Remake Fragmanı yayınlandıktan sonra haberi yeni alan bazı oyun sevenler olmuş onlar için oyunun çıkış tarihi gibi bilgileri’de vermek istedik. 10 Nisan 2020 tarihinde çıkacak olan Final Fantasy VII Remake ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Final Fantasy VII Remake Fragmanı

Final Fantasy 7 Remake fragmanı hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Oyuncuların oyun hakkındaki düşüncelerini duymak ve bu konularda konuşmak eğlenceli olabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın