findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile

 findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile
Okunuyor findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile

https //findi .pro/ucjggy adresi ile PUBG Mobile oyuncularına bedava UC veya oyun içi hediyeler vaat edenleri sizler için araştırdık. Bu sitelerle ilgili tüm gerçekleri öğrenecek ve büyük bir hata yapmanızı bu sayede engellemeye çalışacağız. PUBG dünyanın en popüler oyunlarının başında geldiği için günümüz dolandırıcıları da bu durumu kullanmak istiyorlar. Artık teknolojinin ve mobil oyunların gelmişmesiyle birlikte hırsızlık olayları cüzdan çalmakla olmuyor. Mobil bankacılık gibi herkesin telefonunda yer alan bilgilere sızarak oradan tüm paralara ulaşarak çalmak isteyenlerle dolmaya başladı ortalık. Bunun için de dünyanın en popüler mobil oyununu oynayan PUBG Mobile oyuncularına yöneliyorlar. findi .pro/ucjggy gibi adreslerle önce oyuncuları kandırıyor ve daha sonra kendi yöntemleriyle dolandırıyorlar.

https //findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile

PUBG Mobile oyuncularını hedef alarak tasarlanan https //findi .pro/ucjggy gibi siteleri 2021 yılında araştırmaya ve incelemeye devam ediyoruz. siberstar.com olarak kesinlikle sizlerle illegal dosyalar paylaşmamaktayız ve önermemekteyiz. Amacımız PUBG Mobile oyuncularının güvenliklerini sağlamak adına onların aradıkları findi .pro/ucjggy gibi siteleri incelemektir. Bu yıl incelediğimiz yüzlerce farklı site gibi bununda sonuçları hemen hemen aynıdır. Yabancılar tarafından dolandırıcılık üzerine kurulan bu sistemin gerçek yüzünü ve amacını öğreneceksiniz.

https //findi .pro/ucjggy - PUBG Mobile
https //findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile

İnternette aranan her konuda çeşitli dolandırıcılık yöntemleri uygulayan bir platformdur. Amacı öncelikle belirli hedef kitlelerinin aradıkları şeyleri vaat etmek ve daha sonrasında onlara bunları gerçekleştirmelerini sağlayabileceklerini iddia ettikleri bağlantıları sunmak. Bu bağlantılar sizi PUBG Mobile oyununda bedava UC kazandıracağını da iddia ediyor fakat olay göründüğü gibi değildir. Kesinlikle telefon numaranızın bilgilerinizi yazmayınız, aksi taktirde dolandırılma ihtimaliniz yüksek olacaktır.

Çeşitli sosyal medya uygulamaları üzerinden bu bağlantıları paylaşanlar sizin dolandırılmanızı isteyenlerdir. findi .pro/ucjggy – PUBG Mobile ile paylaştığımız bu gönderinin gerçek amacı sizleri bu tür dolandırıcılıklardan uzak tutmak. Siber Star olarak bu tür sitelerin incemelerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi herhangi bir bağlantıya tıklayarak oradan UC kazanma düşüncesiyle telefon numaranızı yazmayın ve herhangi bir şeyi onaylamayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın