Fishing Clash Hediye Kodu 2021

 Fishing Clash Hediye Kodu 2021
Okunuyor Fishing Clash Hediye Kodu 2021

Fishing Clash oyununda kullanabileceğiniz bedava promosyon kodlarını bu yılın tüm aylarına özel listeledik. Buradaki şifreleri kullanarak oyun içerisinde satılan özel öğeleri bedava bir şekilde alabilecek ve daha özel hesaplarınız olacaktır. Fishing Clash Promosyon Hediye Kodu arayan oyuncular için 2021 yılının Ağustos ayında bedava olarak paylaşılan tüm kodları burada listeliyoruz. Elmas parası dahi bir çok özel hediyeyi tamamen ücretsiz olarak paylaşılan kodlarla kazanın. AXLEBOLT LTD tarafından geliştirilen Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefon oyunudur. Fishing Clash aynı zamanda Aksiyon kategorisindeki oyunlar arasında en popüler oyunlar arasına girmeyi başarmış durumda. Ülkemizde de binlerce oyuncusu bulunan böylesine bir oyunda sizleri daha ileriye taşıyacak promosyon kodlarını paylaşmak oldukça önemli.

Fishing Clash Bedava Promosyon Kodları (2021)

Fishing Clash bedava promosyon kodlarını Fishing Clash Promosyon Bedava Kodları sayesinde 2021 yılında oyundaki en özel eşyalara ve en iyi hesaba sahip olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde buradaki promosyon kodlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Her ay güncel olarak sizlere bu kodları paylaşmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Fishing Clash Promosyon Bedava Kodları dağıttığımız bu yazımızı paylaşıp, yorum yaparsanız tüm yeni kodlardan önce siz haberdar olabilirsiniz. Böylelikle kodu başkaları okutup ödüllerini almadan ilk siz duyarak kendi hesabınız için kullanabilirsiniz.

Fishing Clash Bedava Promosyon Kodları (2021)
Fishing Clash Bedava Promosyon Kodları (2021)

Geliştirilmeye devam edilen bu oyunda tüm dengeler değişmek üzere. Şimdiden yerini alan şanslı oyuncular da hesaplarını donatabildikleri kadar donatmaları lazım. Çünkü burada kazanacağınız tüm ödüller oyun daha da popüler olunca yeni oyunculara hava atabileceğiniz türde. Ayrıca hesabınızın değerini de oldukça yükseltecektir. Fishing Clash Promosyon Kodu için güncel şifreler aşağıda verilmiştir.

Fishing Clash Bedava Promosyon Kodları 2021 Kasım

Fishing Clash Bedava Promosyon Kodları olarak paylaşılan aşağıdaki tüm şifreler 2021 Kasım ayına aittir. Güncel şifreler her gün eklenmeye devam edilecektir. Eğer hiç bir kod işinize yaramadıysa yorum yazmayı unutmayın. Böylelikle yeni kodlardan ilk sizin haberiniz olur.

gdgw9bOa

3i22n8zw

sLDIqUJD

SqcqjLLh

SofjAzEO

c75hji9xhs9xq2gl

59ywk8rr

owe8b7tg

h4xsndhz

58djq9pf

lrfmaxna

5riiq4us

ne0v96sx

683yzczx

1n725zdu

2e3pcw0r

peknho4f

rwj6ylvy

iyr8terd

bohooru3

0witagng

7dv5bz2l

vznpo0un

tmzulqfv

6bfh9c99

bszchl88

m2042o6m

y0ca0s46

o6f2ikx5

duilcjqg

hejdmyzd

klgvr4hu

tqn0ixhg

vttfy94v

p5ehb1of

i76siwkq

hlsc30n0

29xhlpd7

chf5bbyb

d0pogrm2

qubrndlr

bdhjgaz4

mwzdhjox

yzzi5jm2

ue87awrz

64wtynk4

pqlc7zd5

z1dxjrry

zv1nvtmt

wnirp8vg

nvm3qob5

3o6o3c4w

39ttdh91

v0yqik2e

2021 yılı boyunca Fishing Clash Hediye Kodları güncel olarak sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir. Amacımız oyun içerisinde hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde ayrıcalıklı hediyelerden yararlanmanızı sağlamak. Eğer burada dağıtılan Gift Codes yani Hediye Kodlarını nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsanız yukarıda anlattığımız adımları izleyebilirsiniz.

Nedir?

En popüler hobi artık cebinizde! Daha önce Fishing Clash oynamış 15 milyondan fazla oltacının arasına katılın ve tüm zamanların en gerçekçi çevrim dışı balıkçılık oyunlarından birinde balık türlerini yakalamaya başlayın. Balığa çıkmanın tam zamanı!

Bir yaşam şekli olarak balıkçılık sporu
Dünyanın en popüler sporunu Fishing Clash ile deneyin! Fishing Clash mobil cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir balıkçılık oyunudur! Spor etkinliklerinde ve balıkçılık turnuvalarında yer alın, PvP oyunlarında arkadaşlarınızla yarışın ve Amazon ve Nil Nehirleri veya Biwa Gölü gibi dünyanın en bilindik balık yataklarında balıkçılık macerasının tadını çıkarın!

Yüzlerce değişik balık türünü yakalayın
Birçok değişik konumun olması sayesinde oltanızın kancasına çok değişik balık türlerinin takılacağından emin olabilirsiniz. Düşük seviyelerde sazan, levrek veya yayın balığı gibi sıradan balıklar yakalayabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha egzotik konumlara gidebilir ve nadir yemlerden elde edebilirsiniz; arapaima, köpek balığı ya da diğer deniz canavarları ile gösteriş yapmanız artık bir an meselesi! Yakaladığınız en büyük balık ne olacak?

Bütün yıl boyunca balıkçılık
İster ilkbahar olsun, ister yaz ya da kış; ücretsiz simülasyon oyunumuzda istediğiniz zaman en yakındaki nehre, göle, denize veya okyanusa gidebilirsiniz. İster av yasağı döneminde olun, ister bir sonraki turnuvanız için ısınma turlarında; Fishing Clash oynayın! Gerçekçi 3D grafikler ve doğanın kalbine kurulu balık yatakları sayesinde kendinizi gerçek bir balıkçılık seyahatinde, balık limanında elinizde oltanızla durup büyük bir balık ile mücadele edermiş gibi hissedin!

Gerçek zamanlı PvP’de diğer oyuncularla yüzleşin!
Yarışmayı seviyorsanız içine dalacağınız daha iyi bir balıkçılık oyunu yok! Fishing Clash’da bolca değişik PvP oyun modunda oynayabilirsiniz: meydan okumalar, turnuvalar, günlük etkinlikler sadece bir başlangıç! Her gün kendinizi çevrim dışı balıkçılık oyununda sınayabilirsiniz: nadir balık türlerini yakalayın ve özel ödüller kazanın! Böylece sosyalleşebilir ve diğer oltacılarla etkileşimde olabilirsiniz – hatta bir balıkçılık klanına katılabilir ya da kendinizinkini oluşturabilir ve klan etkinliklerinde yarışabilirsiniz!

Balıkçılık Savaşı’nı deneyimle – bir büyük savaş modu!
Mücadele, yepyeni çok oyunculu büyük savaş modu ile iyice kızışıyor! 4 ya da 8 oyuncu, verilen bir balık tutma arenasındaki en yüksek puanlı balığı yakalamak için birbiriyle yarışacak. Her etaptan sonra, birisinin elenmesi gerekecek… bu nedenle bu savaşta en son kalan oltacı olduğundan ve büyük çabalarla elde edeceğin ganimetini aldığından emin ol.

Nefes kesen konumlar
Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika ile Asya’da bulunan doğadaki gerçekçi ve harika bir şekilde hayata geçirilmiş konumlara seyahat edin! Florida ile başlayın ve Alabama’nın en büyük gölü olan Guntersville Gölü’ne devam edin. Bir sonraki durağınız Alaska’daki en popüler balıkçılık sporu destinasyonu olan ve özellikle somon ve gökkuşağı alabalığı ile tanınan Kenai Nehri olacak; sonra Amazon’da ve Nil Nehri’nde ve daha birçok harika bir şekilde elle yaratılmış yerlerde balık tutabilirsiniz!

Balıkçılık tutkunları düşünülerek tasarlanmıştır
Fishing Clash en yüksek kalitede bir mobil balıkçılık simülatörü oyunudur. Balıkçılık simülatörü, dış mekân uygulaması ve spor oyununun en iyi özelliklerini alarak onlardan yaratılan bir birleşimdir. Balıkçılık tahmin uygulamalarını bir kenara bırakın – HEMEN İNDİRİN ve balıkçılık türü oyunlarındaki en gerçekçi deneyimlerden birinin tadını çıkarın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın