Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme (2023)

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme (2023)

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme (2023) için tüm merak ettiklerinizi giderecek ve sizlere konuyla ilgili en iyi yardımcı içeriği sunacak olan bu içeriğimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Amacımız sizlerin araştırdığı buradaki içerik ile ilgili 2023 yılındaki en kapsamlı bilgileri sunmak. Aşağıdaki detaylar arasında işinize yaramadığını düşündüğünüz fazlalıklar varsa bize bildirebilirsiniz.

İnstagram mobil platformlarda İnternet aracılığıyla mesajlaşmayı sağlayan ücretsiz uygulama. Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme (2023) sorusunu cevapladık. Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihaz sahiplerinin sıkça sorduğu bu sorunun en net cevabını 2020 yılında bu haberimizde açıklıyoruz.

Cihazımızın rehberine kayıtlı olanlarla İnstagram üzerinden yazılı, sesli ve videoları mesajlaşmalar gerçekleştirebiliyoruz. Bazen sinirlendiğimiz zaman veya yanlışla kişilerle yaptığımız tüm mesajlaşmalar siliniyor. Sonrasında bunları tekrar geri getirmek istesek de uygulamada böyle bir özellik olmadığından dolayı silinenler kaybolduğunu düşünüyoruz.

Sinema filmlerinden alışık olduğumuz bir sahne var, oyuncu akıllı cihazdan bazı bilgiler siler, sonra kolluk kuvvetleri bilgilerin silindiği cihazı alarak silinen bilgileri geri getirir. Bu sahne gerçeği yansıtıyor, herkes bunda hem fikir. Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme (2023) sorusunun cevabı takibi evet getirilir. Fakat burada sormamız gereken başka bir soru var. Bunu biz yapabilir miyiz?. Haberimize konuyla ilgili ayrıntılar ve önemli bilgiler ile devam ediyoruz.

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme sorunuzun ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız. Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan İnstagram ülkemizde’de çok fazla kullanılıyor. Hemen hemen her akıllı cihaz sahibinde bulunan uygulama bir zorun ve ihtiyaç haline geldi. Sipariş verirken, arkadaşlarla konuşurken gibi bir çok farklı olayda başrol oluyor.

İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme

İnstagram uygulamasında silinen mesajları geri getirme seçeneği gibi bir özellik bulunmuyor. Fakat uygulamanın bazı özellikleri bu mesajları yedeklediğini biliyoruz. Bu yöntemleri kullanarak mesajları geri getirmeye çalışacağız. Başka uygulamalar ve programlar indirerek yapacağımız geri getirme işlemlerinin’de mantığı aynı.

Fonelab İnstagram Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme, evet bazı yöntemler ile bir yere kadar olan mesajları geri getirebiliriz. Uygulamadaki yedekleme işlemleri günde, haftada veya ayda 1 defa olmak kaydıyla zorunlu olarak yapılıyor. Yedekleme hiç yapılmamasını isteyenler ve öyle işaretleyen kullanıcılarda var.

Geri getirmek istediğimiz mesajları en son yedekleme işleminin olduğu güne kadar geri getirebiliriz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basit. Aşağıda maddeler halinde İnstagram silinen mesajlar nasıl geri getirilir? anlatıyoruz.

  • İnstagram uygulamasını cihazınızdan kaldırın,
  • Sonra tekrar uygulama mağazası üzerinden İnstagram uygulamasını cihazınıza kurun,
  • Kurulum sırasında eski yedeklerin tekrar yüklenmesini işaretleyin
  • Uygulamaya girerek eski silinen mesajlarınıza erişin,

Yukarıdaki yöntemle yediği alınmış tüm mesajlara tekrar erişebileceksiniz. Fakat yedekten sonra sildiğiniz bir mesajınız varsa ona erişmeniz sizin için imkansız kadar zor olacak.

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme Uygulamaları

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme Uygulamaları çok popüler olmaya başladı. Bu uygulamalar’da yukarıda anlattığımız yöntemi, İnstagram uygulamasını silmeden gerçekleştiriyor. Yani yedeklenmiş mesajlarınızı geri getiriyor. Fakat bu tarz uygulamalar hem ücretli hemde uğraştırdığı için yukarıdaki anlattığımız işlem daha çok işinize yarayacaktır.

Fonelab İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme sorusunu kullanıcılar için araştırdık ve hakkında detaylı bir haber yapmak istedik. Sormak istediğiniz sorularınızı ve konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.