Football Manager Mobile (FM) 2022 APK İndir

Football Manager Mobile (FM) 2022 APK İndir

FFootball Manager 22 (FM) APK indir ile Bilgisayar (PC) platformuna bedava olarak Türkçe dil destekli oyunu indirebilirsiniz. EA Games tarafından yayınlanan çevrim içi Fifa oyununu hemen cihazlarınıza yükleyip oynama deneyimine başlayabilirsiniz. Oyun tamamen profesyonel bir şekilde Türkçe olarak da seslendirilecek. Ülkemizde en çok sevilen ve takip edilen sporların başında gelen Futbol ile ilgili piyasadaki en iyi oyunların başında Fifa serisi gelmektedir. Fifa Online isminde çıkartacağı yeni oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde mağazalarda yayınlayarak tüm oyuncuların beğenisine sunuyor. Daha önce alışılagelmiş futbol oyunlarının aksine dünyanın her yanından indirilebilecek ve oynanabilecek bir oyun tasarlanmaktadır. Football Manager (FM) APK İndir seçeneklerinin fazla aratılmasının sebebi oyun geliştiricilerinin oyun içerisine Türkçe dil desteği eklemesinden de kaynaklanıyor. Çevrim içi bir futbol oyunu oynarken Türkçe spikerin anlatımıyla maçı oynamak ve bunu evimizde başka oyunculara karşı çevrim içi bir şekilde ücretsiz oynamak çok cazip gelmekte.

Football Manager 2022 (FM) Mobile APK İndir

Football Manager (FM) Mobile APK oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız öncelikle aşağıda paylaştığımız güncel sistem gereksinimleri kontrolünü yapmanız gerekmektedir. Tüm dünyadan çevrim içi oyuncuların katılımıyla oynanabilecek bir futbol oyununu hemen deneyimleyin. Fifa serisinin en büyük online oyunu olacak olan Football Manager (FM) APK’de 600’den fazla lisanslı takım ve 17’binden fazla futbolcu bulunmaktadır. Gerçekten kendinizi profesyonel futbol liginde sanabileceğiniz bir oyun hazırlanmakta. Bugüne kadar PS gibi platformlarda oynanan oyunlar kadar zevk vereceğe benziyor.

Football Manager 2022 (FM) Mobile APK İndir
Football Manager 2022 (FM) Mobile APK İndir

Lig maçlarıyla bir dereceli sistemi oluşturulacak. Aynı zamanda teke tek maçlarla eğlenebilecek ve arkadaşlarınızla da özel maçlar yapabileceksiniz. Oyun içerisinde yer alan futbolcuları geliştirme sistemi bulunacak. Böylelikle bir oyuncu Barcelona seçtiği zaman diğeri Konyaspor seçtiyse geliştirdiği futbolculardan dolayı bir eşitlik durumu oluşacak. Yani daha iyi bir takım veya çok bilindik bir isme sahip takım diğer bilinmedik takım ve futbolculara kaybe olasılığı da kendisinin kazanma olasılığıyla aynı derece.

FFootball Manager (FM) APK indir seçenekleri araştıranların bir çoğu oyunda eşitlik derecesinin ne denli korunduğunu merak ettmesiyle sonlanıyor. Yani parayı basan bir oyuncu diğer çevrim içi futbol oyunlarında olduğu gibi iyi bir takım ve futbolculara sahip olabilir mi?. Şuanda bildiğimiz kadarıyla her oyuncu eşit bir şekilde mücadele edebilecek. Tabi ki futbolcuları geliştirmek ve stratejiler uygulamak sizin elinizde. Fakat parayı basan bir oyuncu sizden üstün olmayacak gibi gözüküyor. Yine de oyun resmi olarak tam çıktığı zaman gelecek güncellemelerle bu soruya en doğru cevabı oyun kendisi vermiş olacak.

Football Manager Mobile (FM) APK İlk Bakış

Football Manager Mobile (FM) APK İlk Bakış

Football Manager Mobile (FM) 2022 APK Nasıl İndirilir?

Football Manager (FM) APK İndir ile oyunu hemen PC cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız bu rehberimizde oyunu indirmenizi sağlayacak her şey bulunuyor. Yukarıda verdiğimiz butonları kullanarak oyunu cihazınıza yüklemeye başlayabilirsiniz. Öncelikle aşağıda paylaşılan güncel sistem gereksinimleri karşılaştırmasını yapmanızı öneriyoruz. Football Manager (FM) APK oyun serisindeki oyunlar kadar yüksek gereksinimler istemiyor. Fakat eski seriler gibi de çok düşük gereksinimlerle oynamanız mümkün değil.

Henüz beta aşamasında olan oyuna hala ciddi güncellemeler gelmesi gerekiliyor. Şuanda indirip oynamaya başladığınızda çok eksik olduğunu fark edeceksiniz. Fakat bunun amacı şuana kadar geliştirilen kısımlarda problem olup olmadığını canlı test etmek. EA SPORTS™ FIFA Online 4 Türkçeye tamamen yerelleştirilmiş olan ve özel olarak PC için geliştirilen, ünlü serinin önemli özelliklerinin tamamını barındıran ve aynı zamanda gelişmiş çevrimiçi ve sosyal işlevselliğe de sahip ücretsiz bir futbol oyunudur.

Özenle yapılmış optimizasyonu, gelişmiş kontrolleri ve özelleştirilmiş sunucuları ile her kesimden kullanıcıya keyifli bir deneyim sunma garantisi vermektedir. Oyunun istemcisi, 101XP Oyun Merkezi’nden veya doğrudan resmi internet sitesinden indirilebilir. EA SPORTS™ FIFA Online 4 menüsü, klavye ve fare kontrollerine göre optimize edilse de maç sırasında desteklenen bir oyun kolu kullanmanız mümkün olacaktır. Oyun, Resmi 1v1, FT Derece Maçı TD Modu, Özel Maç gibi farklı modlar içermektedir.

Football Manager Mobile (FM) 2022 APK Nasıl İndirilir?
Football Manager Mobile (FM) 2022 APK Nasıl İndirilir?

etaylardan ödün vermeyen ancak kompakt olan FM22 Mobile, oyunun zirvesine bir an önce ulaşmak isteyen menajerler için hızlı bir menajerlik dozu sağlar.

Kariyerinizi başlattığınızda artık daha fazla ülke ekleyebilme özelliği ile birinci sınıf oyuncular ve geleceğin yıldızlarından oluşan büyük bir havuz parmaklarınızın ucunda olacak. Transfer son listenizdeki ilk isim kim olacak?

OYUN AÇIKLAMASI
• Dünyanın önde gelen 25 futbol ülkesinden 60’tan fazla lig cebinizde. Kulübünüzün başına geçin ve oyunda zirveye hızlıca yükselin.
• Yeni gözlemleme araçları sayesinde dünyanın yıldızlarıyla ve genç yeteneklerle daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir özgüvenle sözleşmeler imzalayın ve kupaları sıralayacak bir takımı kolayca bir araya getirin.
• Dünyanın önde gelen oynayış tarzlarından ilham alan birçok taktiksel şablondan biriyle sahaların tozunu attırın.
• Maç günü gösterisinin keyfini çıkarın ve tamamen dijital olan yedek kulübenizde yerinizi alarak aksiyonu ve vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini seyredin.

FM22 Mobile mobil oyun futbol liginin zirvesindeki yerini korurken bu yılın önemli eklemeleri onu yeni seviyelere taşıyor.

BU SEZONDAKİ YENİLİKLER

UFKUNUZU GENİŞLETİN
Zirveye giden yolculuğunuza başlarken yeni potansiyeli ortaya çıkarın ve dünyanın en büyük futbol ülkelerinden en fazla beş tanesini yükleyin. Yeni bir ligin eklenmesi, ilk kez Afrika kıtası turnuvalarının kapılarını açıyor. Şimdiye kadarki en global teklifimizde yeteneklerinizi yurtdışında test etmek için gerekli özelliklere sahip misiniz?

GÖZLEMLEME SİSTEMİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
Artık ilk defa ısmarlama görevler oluşturma fırsatı sunan revize edilmiş gözlemcilik modülüyle oyuncu alımınızı güçlendirin. Geliştirilmiş arama seçeneklerinden, daha iyi gözlemcilik zekasından ve başlıca hedeflerinize yaklaşırken bilgilerin size sunulması açısından yapılan iyileştirmelerden faydalanın.

YENİLENEN TRANSFER GÖRÜŞMELERİ
Transfer hedefleme sisteminin kapsamlı bir şekilde yeniden düzenlenmesiyle şimdiye kadarki en gerçekçi ve rekabetçi transfer pazarımıza hükmedin. Teklifinizin bazı bölümlerini pazarlığa kapalı yapmaya yönelik yeni seçeneklerle anlaşmaları kendi şartlarınıza göre yapın. Bir yandan, oyuncularınız için birden fazla teklife yanıt verebilme özelliği oyuncu alımını daha önce hiç olmadığı gibi kontrol etmenize olanak tanır.

SEZONUNUZUN HİKAYELERİ
Yepyeni medya hikayelerinin eklenmesiyle her sezonun kıymetli anları artık daha da önemli hale geldi. İster sezona güçlü bir başlangıç yapmış isterseniz bir sakatlık kriziyle uğraşıyor olun gazeteciler kulübünüzün o anki pozisyonuna göre hikayelerinde ve sorularında daha güçlü temalar geliştirir. Medya gösterisini yönlendirebilir misiniz?

YENİ NESİL OYUNCU YÜZLERİ
Oyunun tarihinde ilk kez yeni oluşturulan oyuncular için AI yüz fotoğraflarının dahil edilmesiyle genç yeteneklerinize ve akademi ürünlerinize kişilik katın.

DİĞER EKLEMELER
Çok sayıdaki başka iyileştirme ve geliştirme, bu sürümü FM Mobile’ın şimdiye kadarki en kusursuz ve en sürükleyici sürümü haline getiriyor. Çok daha kapsamlı medya yorumu ve yanıtı, yeniden tasarlanmış oyun kurulumu akışı, yeni ana sayfa panosu, yenilenmiş oyuncu arama işlevi ve çok daha fazlasının olduğunu fark edeceksiniz.

Football Manager (FM) APK

Football Manager (FM) APK İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1 GHz veya AMD Phenom 7950 Dört Çekirdekli veya AMD Athlon II X4 620
RAM Belleği: 4GB
Depolama: 18GB
Ekran Kartı: Geforce GT 730 1GB veya ATI Radeon HD 7570

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 bit
CPU: Intel Core i5-2550 3.4 GHz veya AMD FX-6350 Altı Çekirdekli
RAM Belleği: 8GB
Depolama: 18GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 AMD Radeon HD 6870, 3GB bellek

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.