Fortnite Çöp Konteyneri Hatası

Fortnite Çöp Konteyneri Hatası

Fortnite Chapter 2 ile birlikte gelen onlarca büyük yenilikler beraberinde türlü türlü hataları’da getiriyor tabi’ki. Bu hatalar küçük olunca göz ardı edilebilir fakat sonucu ölümle bitince oyuncuların canını çok sıkacak hale getiriyor. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan, kendi alanında onlarca başarı ödülüne sahip Fortnite serüveni artık bitiyor’mu diye düşünürken Fornite Chapter 2 ile artık sıkılan oyunculara yepyeni bir atmosfer sundu.

Oyuna başladığımız zaman uçaktan düşerken değil oyunda çöpe saklandığınız zaman bu hatayı görebilirsiniz. İnanın böyle bir hatayı görmek sonucu ölüm olsa bile görülmesi değer bir hata olarak sayıyorum. Oysaki yeni özellikler ile karakterimizi çöp konteyneri veya samanlara saklayıp düşmanlarımızı gafil avlayacağımız planları ile oyuna giriş yapmışken böylesine bir ölüm komik olduğu kadar sinirde bozucu olabiliyor.

Bu durum oldukça anormal hatanın anormal halimi olur diye sormayın tabi’ki olur. Bu tür çevrim içi oyunlarda karşılaşılan hatalar genellikle grafiksel hatalardır karakterimizin canını azaltan veya ölümüne sebep olan hataları öyle kolay kolay göremeyiz.

Eğer maça takım halinde girdiyseniz ve bu durum ile karşılaşırsanız şanslısınız demektir çünkü arkadaşlarınız sizi tekrar diriltebilir. Fakat tek girilen solo oyunlarda maalesef öldüğünüz ile kalacaksınız.

Hem durup dururken havaya uçacağız hemde düşerken öleceğiz, iyi o zaman hiç oynamayalım demeyin tabi’ki çünkü bu hata her maçta veya sıklıkla görülen bir hata değil tabi’ki. Bu kadar büyük yenilikler ve güncellemeler sonrasında böyle hatalarla karşılaşmak doğal karşılanabilir.

Hatayı Daha iyi anlamız için.

Evet işte bu hatanın ilk duyduğumuz kanıtı ve videosu Reddit üzerinden paylaşıldı. Oyunun yapımcıları henüz bu hata hakkında herhangi bir şey söylemedikleri için düzeltilip düzeltilmediğini bilemiyoruz.

Fortnite oyununda çöp konteynerine saklanıp’da böyle ölen birileri varsa yorum yapsın’da az eğlenelim.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.