Fortnite Sistem Gereksinimleri: PC 2021

Fortnite Sistem Gereksinimleri: PC 2021

Fortnite Sistem Gereksinimleri Mobil ve PC Platformları için 2021 güncel minimum verilerini sizler için derledik. En çok sorulan sorular arasında Fortnite Sistem Gereksinimleri kaç gb indiriyor gibi bir çok sorunun cevabını burada bulacaksınız.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Epic Games yapımı Fortnite piyasaya ilk çıktığı zamanlarda Tower Defanse adındaki modu ile hedeflerine ulaşamadı fakat yılmadı. Zamanında yer yüzünü kaplayan PUBG rüzgarını kendi yönüne çevirmeyi başardı ve ücretsiz Battle Royale savaşları ile büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini çekmeyi başardı.

Fortnite Sistem Gereksinimleri
Fortnite Sistem Gereksinimleri

Zamanında PUBG oyununu ile kıyaslanamayacak kadar küçümsemelere maruz kalsa da şuanda tüm benzeri oyunların önüne geçmeyi başardı. Okurlarımız tarafından bizlere sorulan en popüler sorular arasında olan Mobil ve PC Fortnite Sistem Gereksinimleri ve Fortnite kaç GB gibi tüm merak edilenleri bir başlık altında cevaplamaya karar verdik.

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Fortnite Sistem Gereksinimleri ve tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulacaksınız. Eğer cevabını bulamadığınız sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Fortnite Sistem Gereksinimleri PC
Fortnite Sistem Gereksinimleri PC

Kısa sürede büyük başarılara imza atan en popüler Battle Royale oyunu Fortnite PC ve Mobil platformları için önerilen ve minimum sistem gereksinimleri 2021 güncel verileri aşağıdaki gibidir.

Minimum (PC)

Fortnite Sistem Gereksinimleri Minimum PC istekleri aşağıdaki gibidir.

İşlemciIntel Core i3 2.4 Ghz
RAM4 GB
İşletim SistemiWindows 7/8/10 64-bit
Ekran KartıIntel HD 4000
Disk Alanı20 GB

Önerilen (PC)

Fortnite Sistem Gereksinimleri Önerilen PC istekleri aşağıdaki gibidir.

İşlemciIntel Core i5 2.8 Ghz
RAM8 GB
İşletim SistemiWindows 7/8/10 64-bit
Ekran KartıNvidia GTX 660 ve AMD Radeon HD 7870 veya DX11
Disk Alanı20 GB

Fortnite Kaç GB

Fortnite Kaç GB indiriyor gibi sorular şu sıralar bizlere sorulan en popüler sorular arasında. Toplam boyutu yukarıda istenilen Disk Alanından anlayabileceğiniz üzere 20 GB ve indirilecek verilerde ortalama bu civarda olacaktır.

Fortnite sistem gereksinimleri ve kaç gb indiriyor gibi bizlere sorduğunuz soruları yanıtladık. Sormak istediğiniz başka sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.