ForYouTricks .com – iPhone Bilgileri Linki 2023

 ForYouTricks .com – iPhone Bilgileri Linki 2023
Okunuyor ForYouTricks .com – iPhone Bilgileri Linki 2023

ForYouTricks .com adresini araştıranlar için siteye girebilmenizi sağlayacak olan güncel giriş linkini burada bulacaksınız. Aynı zamanda iPhone cihazlarınızda yapabileceğiniz bir birinden farklı işlemleri de burada bulabilirsiniz. Çok fazla araştırılmaya başlanan lakin hakkında detaylı bir sonuç bulunmayan oldukça fazla İnternet sitesi bulunuyor.

Özellikle Türkçe dil desteği olmayan bazı siteleri araştıran kullanıcılar onların gerçek adresine girmekte zorlanabiliyorlar. Türkçe sonuçların listelenmesinden kaynaklı bazen araştırdığımız siteler benzer fakat tam verimi alamayacağımız farklı platformlara da denk gelebiliyoruz. Bu içeriğimizi oluşturma sebebimiz ForYouTricks .com adresine girmek isteyenlere yardımcı olmak. Aynı zamanda içerisinde işinize yarayacak olan bazı özelliklerin de nasıl kullanabileceğinizi buradan anlatarak sizlere tanıtım yapacağız.

ForYouTricks .com – iPhone Bilgileri Giriş Linki

iPhone kullanıcıları için hazırlanan bu İnternet sitesinde cihazınıza uygulayabileceğiniz bir birinden farklı özellikler tanıtılmaktadır. Genellikle kullanıcıların bilmediği lakin hem işimizi kolaylaştıran hem de çok güzel gözükebilen bir çok farklı özellik bulunuyor. ForYouTricks .com adresinde de siz iPhone kullanıcılarına tüm bu özellikleri nasıl yapabileceğiniz anlatılmaktadır. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla güncel siteye geçiş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda içerisinde ilginizi çekebilecek bazı konuları da Türkçeye çevirip sizlerle paylaşacağız.

ForYouTricks .com - iPhone Bilgileri Linki 2023
ForYouTricks .com – iPhone Bilgileri Linki 2023

ForYouTricks .com platformunun dil seçeneği olmamasından kaynaklı siteyi araştıran çoğu kullanıcı ayarların nasıl yapılabileceğini tam olarak anlayamayabiliyorlar. Bu nedenle bizde elimizden geldiğince ilgi duyabileceğiniz içerikleri düşünerek sizlere aşağıda anlatmaya çalıştık. Eğer site de yapmak istediğiniz ama anlamadığınız özellikler varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede bizde sizler için onun nasıl yapıldığını bu içeriğimizde anlatabiliriz. ForYouTricks .com sitesinin en güncel adreslerini 2023 yılı boyunca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Türkiye’deki arama sonuçlarında zor ulaşılan bu tür sitelerle ilgili hem yardımcı giriş linki hem de bilmeyenler için tanıtımlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

ForYouTricks .com iPhone İçin Neler Var?

Kilit Ekranını Çizim ile Açmak İsteyenler içi;

  • Yeni bir sekme açın ve cydiabox .com’u arayın
  • Cydia’yı yükleyin ve uygulamayı açın. IPhone için pek çok özel numarası vardır, bu yüzden yüklemek için ‘Karalama’yı bulmak için aramayı kullanın.
  • Ayarlarda ücretsiz özel seçenek “Karalama” ile bir jailbreak alacaksınız. Açın ve “Spring Board’u Yeniden Başlat” ı tıklayın.
  • Özel seçenek “Karalama” etkinleştirilecektir. Şimdi ayarlarda yeni bir kilit açma çizin – Karalama.

Şarj Simgenizi Kalp ile Değiştirin;

  • Yeni bir sekme açın ve cydiabox .com’u arayın
  • Cydia’yı yükleyin ve uygulamayı açın. IPhone için pek çok özel hilesi vardır, bu yüzden yüklemek için ‘ Pil Simgesini ‘ bulmak için aramayı kullanın.
  • Ücretsiz özel seçenek “ Pil Simgesi ” ile jailbreak alacaksınız . Açın ve “Spring Board’u Yeniden Başlat” ı tıklayın.
  • Özel seçenek “ Pil Simgesi ” etkinleştirilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın