Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri (2020)

 Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri (2020)
Okunuyor Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri (2020)

Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri merak eden oyuncular için 2020 yılında oyunu minimum ve önerilen ayarlarda oynamanızı sağlayacak donanım birimlerini oynayacağınız kaliteye göre listelemeye çalıştık. Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri sorusunu soran oyuncuların aynı zamanda bu soruyla birlikte Kaç GB? ve daha farklı sorular sordukları için diğer tüm soruları’da bu başlık altında cevaplayacağız.

Araba yarışı severler için olmazsa olmaz oyunların başında gelen bu yapımın kalitesi ve yarış dünyasına kattığı yeni özellikleri onu hala popüler yapan bu başarılarının sırrı. Oyunu daha önce hiç oynanamamış veya şimdi yeniden oynamak isteyen oyuncular Forza Horizon yüklemeden önce kullandıkları bilgisayarın veya oyunu oynayacakları cihazın oyunu çalıştırıp çalıştıramayacaklarını anlamak için sistem gereksinimleri araştırması yapıyorlar. Bu araştırmada oyuncuların meraklarını ve kafalarındaki soru işaretlerini gidermek için lazım olan her şeye yer vermeye çalıştık.

Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri
Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri oyuncular bu soruyu sorarken ekstradan hangi soruları’da merak ettiklerini göz önüne alarak geniş bir rehber olabilecek nitelikte hazırlamaya çalıştık. Oyunu yüklemeden önce içeriğimize göz atan oyuncular Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri ile cihazlarını karşılaştırarak en iyi verimi hangi ayarlarda alabileceklerini ve cihazlarının oyunu kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmiş olacaklar.

Bilgisayar özelliklerinizi aşağıdan yorum olarak yazarsanız en iyi verimi almanız için oyunu hangi ayarlarda oynamanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri ile oyunu Minimum Ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Xbox One veya Windows 10 (64 Bit)
  • Bellek: 8 GB
  • Video Belleği: 2 GB
  • İşlemci: i3-4170 @ 3.7Ghz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GT 740 veya AMD R7 250x

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri ile oyunu Önerilen Ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Xbox One veya Windows 10 (64 Bit)
  • Bellek: 12 GB
  • Video Belleği: 4 GB
  • İşlemci: i7 3820 3.6GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970, NVIDIA GTX 1060 veya AMD R9 290X, AMD RX 480

Forza Horizon 3 PC İndir ve Oyna

Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri araştırması yapan oyuncular PC cihazlarına oyunu İndir ve Oyna ile yüklemek istedikleri için ekstra bir başlık açarak bu konuda onlara yardımcı olmak istedik.

Forza Horizon 3 nasıl indirilir? sorularını ve başlıktaki tüm soruları bir bir cevaplamak yerine aynı kapıya çıktığı için bir başlık altında topluca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yukarıdaki bağlantı oyunun gerçekten oyunculara sunulduğu bağlantıyı içermektedir. Orada oyunu PC cihazlarınıza İndir ile kurabilir ve Oynayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın