e
sv

FOX TV – WhatsApp İhbar Hattı Numarası (2021)

1108 Okunma — 22 Ağustos 2021 20:00
FOX TV - WhatsApp İhbar Hattı Numarası (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FOX TV kanalına ait programların ve haberlerin WhatsApp İhbar Hattı 2021 güncel numaraları sizlerle paylaşıyoruz. İhbar etmek istediğiniz halka açık özel hattı kullanabilirsiniz.

Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Gülbin Tosun ve İlker Karagöz düzenli olarak FOX TV kanalında haber spikerliği görevlerini yerine getiriyorlar. Yaptıkları Tarafsız ve açık sözlü haberler ile hem en çok reyting alan hemde yaptıkları haberler ile gündem yaratan önemli isimler.

FOX TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası arayan kullanıcılar genellikle Fatih Portakal veya İsmail Küçükkaya ile iletişime geçmek için istiyorlar. Bu numaralar ile herhangi bir iletişime geçemezsiniz fakat göndereceğiniz haber niteliği taşıyan konuları değerlendiriyorlar.

Şikayet hattı olarak da bilinen no aramak yerine mesaj atmanız gerekiyor. Eğer gönderdiğiniz haberler önemli veya dikkat çeken cinstense size geri dönüş yapacaklardır.

Yazı Başlıkları:

FOX TV WhatsApp İhbar ve Şikayet Hattı Numaraları (2021)

FOX TV WhatsApp İhbar ve Şikayet Hattı Numaraları (2020)
FOX TV WhatsApp İhbar ve Şikayet Hattı Numaraları (2021)

FOX TV WhatsApp İhbar ve Şikayet Hattı Numaraları 2021 yılına ait güncel verilerdir. Eğer duyurmak istediğiniz bir şikayetiniz veya haber niteliği taşıyan bir durum varsa buradan iletebilirsiniz. Sabah haberleri,Akşam haberleri ve Ana Haberler için geçerli numaralardır.

Genellikle Fatif Portakal ve İsmail Küçükkaya‘nın sunduğu haber zamanlarında şikayet ve ihbar hattını kullanmak isteyen halkımız için özel whatsapp numarasını güncel olarak paylaşıyoruz.

Fatih Portakal

FOX TV Kanalında haber sunucusu olan Fatih Portakal ihbar ve şikayet hattı numarası 2021 yılına özel güncellikte paylaştık. Aşağıdaki numaralara uygulama üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ihbar ve şikayet hattına ait whatsapp numarası.

İsmail Küçükkaya

FOX TV Sabah haberlerinin vazgeçilmezi olmayı başaran İsmail Küçükkaya ihbar ve şikayet hattı 2021 numarası aşağıda sizlere verildi. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile çalar saat haberlerinde kendi sesinizi duyurmak için kullanabileceğiniz numarayı yukarıda paylaştık.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

FOX TV – WhatsApp İhbar Hattı Numarası (2021)