Fubo Runner APK İndir

 Fubo Runner APK İndir
Okunuyor Fubo Runner APK İndir

Fubo Runner APK İndir ile en son sürümünü cihazlarınıza yükleyin. Fenerbahçe Games tarafından  geliştirilen oynaması eğlenceli kovalamaca oyunu Fubo Runner Çıktı. Fenerbahçe resmi sosyal medya hesaplarından uyurduğu oyunların ardı arkası kesilmiyor. Fenerbahçe Yöneticileri artık tüm sektörlerde bizde varız diyerek, Önce Espor şimdi ise oyun geliştirme ve piyasaya sürme’ de büyük rol oynayacak gibi. Henüz Fubo Runner APK indir seçeneğini bulamadıysanız konumuzun aşağısına bırakacağımız link’ den indirip oynama keyfine erişebilirsiniz.

Fenerbahçe Fubo Runner APK

Fenerbahçe Fubo Runner APK, Fenerbahçe Games tarafından birkaç oyun çıkarılmıştı ve taraftarlarının beğenisine sunulmuş’ tu. Henüz bu sektörde yeni oldukları için tabikide insanlar büyük beklentilere kapılmıyorlar. Oyun geliştirme konusunda acemiliklerini attık’ dan sonra tabikide daha profesyonel oyunlar geliştireceğinden eminiz.

Fenerbahçe Fubo Runner APK
Fenerbahçe Fubo Runner APK

Peki son çıkardıkları Fubo Runner nedir? Nasıl Bir oyundur? Sizlere kısaca bahsedelim. Fenerbahçe Fubo Runner oyunu Subway Surfers’a hemen hemen benzemektedir. Fubo Runner’ de yön verdiğimiz karakterimiz Fenerbahçe Spor Kulübünü temsil eden Sarıkanarya’ dır. Kovalayan ise Özel güvelliktir. Oyun grafikleri bakımından yeni geliştirmeci olduklarını göze aldığımız’ da şimdilik yeterli olabilir. Oyunun konusu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda geçmektedir.

Saha kenarında bulunan koşu alanında karakterimiz özel güvenlikten sağa, sola, yukarı ve aşağıya hareket ederek kaçıyor. Bu kaçış esnasında en uzun süre yakanmayarak kupa biriktiriyoruz ve bir yandan altınlar topluyoruz. Tabi bu işlemler o kadar kolay olmuyor. Özel güvenlik bizi kovalarken bir yandan’ da karşımıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyoruz. Özellikle Fenerbahçe Taraftarı’nın indirip oynadığı kovalamaca oyunu için Fubo Runner APK olarak indirme şansına sahipsiniz.

Fenerbahçe Fubo Runner APK İndir

Fenerbahçe Fubo Runner APK indirme işlemi için Android Sisteme sahip olmanız gerekmektedir. Bunun dışında İOS işletim sistemi kullanıcıları içinde Fubo Runner İOS indir seçeneği bulunmaktadır. Fenerbahçe Games tarafından geliştirilen Fubo Runner, Taraftarların büyük ilgisi ile karşılaştı ve şimdiden herkes indirmeye ve oynamaya başladı.

Fenerbahçe Fubo Runner APK İndir
Fenerbahçe Fubo Runner APK İndir

Google Play platformun’ da arama yaptığınız zaman kolayca Fubo Runner indirme seçeneği karşınıza çıkacaktır. Bazı siteler güvenilir olmadığı için Fubo Runner APK ismini kullanarak sisteminize virüs bulaştırabilir yada bilgilerinizi çalabilir. Güvendiğiniz bir APK indirme sitesi varsa, sitenin güvenilir olduğu hakkında net olduğunuz sürece indirme işlemi yapabilirsiniz. Taraftarı olduğunuz kulübe destek olmak istiyorsanız sizde Fubo Runner oyununda yerinizi alın ve takımınıza katkıda bulunun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
206 okunma
okunma3330
0 yorum