Fun 101 Okey Arkadaşla Birlikte Eşli Nasıl Oynanır?

Fun 101 Okey Arkadaşla Birlikte Eşli Nasıl Oynanır?

Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama için gerekenleri anlatıyoruz. Tüm arkadaşlarla birlikte eşli olarak masa oluşturup oyun nasıl oynanır? sorusunu cevapladık. Türkiye ve Dünyadaki tüm 101 Okey seven oyuncuları bir araya getiren oyunda bir birinden farklı modlar ile okey eğlenceli hiç olmadığı kadar arttırılmış durumda.

Herhangi bir ücret yatırmadan telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son yapılan büyük güncellemeler ile gelen özelliklerden sonra oyuncular bazı şeylerin nasıl yapıldıklarını bilmiyorlar. Fun 101 Okey Arkadaşlarla Birlikte Oynama sisteminin çalışma prensibini anlatacağız.

Bu sayede arkadaşlarınızla eşli odalara girerek rahatlıkla oynayabileceksiniz. Turnuvalara katılabilir ve aynı anda binlerce farklı oyuncuyla oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Fun 101 Okey tarafından hazırlanan lig sistemine dahil olan oyuncular en iyilerle yarışıp büyük ödüller kazanabiliyor. Oyun her ne kadar Okey ve 101 Okey gibi görünse’de içerisinde sirk, at yarışı gibi farklı mini oyunlarda bulunduruyor.

Oyunda tanıştığınız veya gerçek hayatta tanıyıp oyunu’da birlikte oynamak istediğiniz arkadaşlarınız ile birlikte eşli olarak oynayabilirsiniz. Tüm bu konuda merak edilen soruları cevaplayacağız. Eğer sormak istediğiniz sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama

Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama işlemleri için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Bu sayede arkadaşlarınız ile birlikte eşli oyunlar oynayabilirsiniz. 2020 yılında gelen güncellemeler ile özelliği en iyi kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesidir. Fun 101 Okey Arkadaşla Birlikte Eşli Nasıl Oynanır?;

  1. Fun 101 Okey Oyununa Giriş Yapın,
  2. Arayüzde Bulunan Yerden Eşli Oda Kurun,
  3. Eşli Odaya Arkadaşınızı Davet Edin,
  4. Diğer Oyuncuların Gelmesini Bekleyin ve Başlayın,
Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama
Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama

Aslında sistem bu kadar basite indirilebiliyor. Eğer takıldığınız, anlamadığınız veya yapamadığınız bir yer varsa bize bildirebilirsiniz. Fun 101 Okey Arkadaşla Oynama konusuyla ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.

143
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.