Fun 101 Okey Hile Kullananlar Cezalandırılıyor!

Fun 101 Okey Hile Kullananlar Cezalandırılıyor!

Fun 101 Okey Hile kullananlar yeni gelecek güncellemeler ile çok ağır cezalar almaya başlayacakları duyuruldu. 2019 yılı ve sonrası için okey hilesi kullanmayı düşünenler gelecek cezalar ile bedelini çok fazla ödeyecek. Oyuncularına her ay binlerce hediye dağıtan Fun 101 Okey bu sıralar başı hile kullananlar ile fena halde dertte.

Gelecek güncellemeler ile birlikte hem hile kullananlar tespit edilip oyundan sınırsız şekilde uzaklaştırılacak hemde hile kullanıldığı tespit edilen cihazlarda hiç bir şekilde bir daha bu oyunlar oynanamayacak. Bu haberin kaynağı her ne kadar söylentiler ile duyulsa’da böyle bir ceza sisteminin caydırıcı olabileceği için gerçeklik payını fazlasıyla taşıyor.

Fun 101 Okey oyununda para veya elmas hilesi gibi çeşitli programlar ve APK sürümler kullanarak bir başarı elde etmeye çalışan oyuncular hem oyun ekibine haksızlık yapıyor hemde diğer kullanıcılara. Oyunda hile kullandığınız oyuncuları tespit ederek oyun ekibine bildirebilirsiniz.

Fun 101 Okey Hilesi Paylaşanlara’da Ceza

Fun 101 Okey ortamını bozacak hile paylaşan ve kullanan oyuncular hakkında soruşturmalarda açılabilir. Her ay düzenlediği çeşitli etkinlikler ile bir çok farklı hediye dağıtan bir oyunda hile kullanmak zaten saçma bir davranış oluyor.

Fun 101 Okey Hilesi (2019)
Fun 101 Okey Hilesi (2019) Cezaları

FUN 101 Okey Hilesi adı altında oyunculara ÇİP kazandırttığını söyleyen siteler kullanıcı bilgilerini çalarak hesaplara el koyuyor. Aynı zamanda APK sürümleri içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar ile kişisel bilgilerinizi çalabilirler.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.