Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram Hesabı

 Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram Hesabı
Okunuyor Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram Hesabı

Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram Hesabı hakkında çıkan haberlerin ardından en fazla aratılan sosyal medya hesapları arasına girdi. İnsanlar resmi sosyal medya adresini araştırıp bulmak istiyorlar. Biz uzun bir süredir aratılan fakat bulunamayan hesapları sizler için araştırıyoruz. Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinde futbolculuk yapan eski Futbolcu Sezer Öztürk karıştığı bir silahlı olay sonrasında manşetlere düştü. Bu olayların ardından insanlar İnstagram adresi üzerinden onun hakkındaki son dakika gelişmelerini öğrenmek ve onun açıklamalarını duymak için araştırmalara başladılar.

Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram

Eski Futbolcu olan Sezer Öztürk İnstagram üzerinden eski hayranları ve sevenlerinin merakıyla dolmaya başladı. Karıştığı silahlı olay sonrasında olayın detayları ve gelişmelerini öğrenmek isteyen çok fazla insan var. Bu konuları merak edenlerde haberlerden takip etmek yerine olaya karışan Sezer Öztürk İnstagram adresi üzerinden yapacağı açıklamaları görmek istiyorlar. Bu olayla ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaştık. Aynı zamanda resmi hesabına da yine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram
Futbolcu Sezer Öztürk İnstagram

Beşiktaş ve Fenerbahçe’de de forma giyen eski futbolcu Sezer Öztürk ve yanındakilerin karıştığı yol verme kavgasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı. Olaydan sonra kaçan Sezer Öztürk hakkında yakalama kararı çıktı. Öte yandan Öztürk’ün şoförlüğünü yapan ve tutuklanan şüpheli Abdullah M. ile olaya tanık olan Veli Ö.’nün savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Şüpheli Abdullah M. cinayet sırasında olay yerinde bulunmadığını öne sürdü.

Bu haberlerin ardından insanlar Sezer Öztürk İnstagram adresini araştırmaya başladılar. Yukarıda verilen bağlantıdan resmi hesabına ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular ve düşüncelerinizi de yorumlarda bekliyoruz. Ramazan EĞRİ – Halil Sadri YILMAZ / İstanbul DHA – Edinilen bilgiye göre olay 19 Eylül Pazar günü saat 17.00 sıralarında Çekmeköy’de Şile Otoyolu Paşaköy Mahallesi’nde meydana geldi. Eski futbolcu Sezer Öztürk ve yanındaki Ö. G. ve A.M. ile Haydar Genç ve oğlu Halil İbrahim Genç arasında yol verme tartışması çıktı. Tartışma silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada Haydar Genç bacağından bıçaklandı. Oğlu Halil İbrahim Genç (24) ise silahla vurularak öldürüldü.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
43 okunma
okunma4690
0 yorum