Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları (Kadrosu)

Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları (Kadrosu) ile ilgili bir rehber yazısı hazırladık. PUBG Mobile Dünya / Batı Ligi Finallerinde şampiyon olmayı başardı. Geçmişinde’de büyük başarıları olan Türkiye’nin en büyük espor takımları arasında yer alan Futbolist, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Günümüzde E Spor turnuvaları çok büyük gibi görünse’de hala zirveye ulaşmadı. Gelecek yıllarda bu başarılara imza atanlar milli gurur olarak anılmaya başlayacak. Bizde sizler için şimdiden gururumuz olmayı başaran Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları ile ilgili bir tanıtım yazısı hazırlamak istedik.

Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları

Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları ile ilgili hazırladığımız rehber yazımızda Resmi YouTube kanalları üzerinden paylaştıkları videolar kaynak edinilmiştir. Haklarında detaylı bilgileri güncelleyeceğiz.

Futbolist Menajeri: Berke Mol

Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları: Berke Mol
Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları: Berke Mol

3 Yıldır aktif olarak e spor dünyasının içerisinde olan Berke Mol oyunda The Mol ismini kullanıyor. Son bir yıldır Futbolist bünyesinde Mobil ve FPS oyunlarıyla ilgili menajerlik görevini üstleniyor. Doğuş üniversitesinde Makine Mühendisliği mezunu olan Berke, Maltepe Fen Lisesi mezunu.

Futbolist PUBG Mobile Oyuncuları ile ilgili bilgiler eklenmeye devam edecek. Haklarında yanlış ve eksik bilgiler vermemek adına yazıyı tamamlamak istemedik. Oyuncularla ilgili bilgiler ve kişisel yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.