Future Self APK İndir (2022) Son Sürüm

 Future Self APK İndir (2022) Son Sürüm
Okunuyor Future Self APK İndir (2022) Son Sürüm

Future Self APK İndir ile Android cihazlarınıza 2022 yılında son sürüm dosyasını yükleyin. Fotoğrafları dilediğiniz gibi ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz. Gençleştirme, Yaşlandırma ve Cinsiyet Değiştirme gibi fotoğraflar üzerinde oynayabildiğimiz en gelişmiş uygulamaların başında geliyor. Aynı zamanda Future Self APK ile son sürüm ile eklenen tüm özellikleri de deneyebilirsiniz.

Daha önce telefon kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları Future Self uygulaması ile şahesere dönüştürebilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz zaman bir fotoğrafınızı seçin ve sonrasında dilediğiniz filtreyi uygulayın. Future Self APK uygulamasının gelişmiş filtre özellikleri hiçbir uygulamanın yapamayacağı kalitede özellikler sunuyor.

Uygulamadaki çoğu özellik ücretsiz olarak sunuluyor fakat istediğiniz değişim ise o özellikler ne yazık’ki ücretli. Future Self APK dosyaları ile ücretli sunulan tüm özellikleri’de bedava olarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İndir butonu ile dosyayı indirip kurmak. Sizler için yerli ve yabancı kaynaklardan paylaşılan bu dosyaları inceledik. İncelememiz sonucunda ulaştığımız önemli bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

Deep Fake APK

Future Self APK, uygulamasına ait tüm özellikleri ve ne işe yaradığını yukarıda sizlere anlattık. Bu başlık altında uygulamanın APK dosyaları hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Uygulama içi ücret ödemek istemeyen kullanıcılar Future Self uygulamasının Pro sürümünün APK dosyalarını yüklemeyi tercih ediyorlar. Bu yöntemin illegal olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden dolayı kesinlikle önermiyor ve tavsiye etmiyoruz.

FaceApp Pro APK
Future Self APK

Yabancı kaynaklardan paylaşıldığını gördüğümüz Future Self Pro APK İndir başlıklı dosyaları sizler için inceledik. Bu dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu gördük. Kullanıcılar uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanmak isterken kişisel bilgilerini çaldıra bilirler. Günümüzde banka kartı dolandırıcılarının sık kullandıkları bir yöntemdir. Future Self APK yüklemenizi bundan dolayı kesinlikle önermiyoruz. Güvenliğiniz için illegal olan dosyalardan uzak durun. Google Play Store üzerinden yayınlanmış olan gerçek bağlantı ile uygulamayı cihazlarınıza yüklemenizi öneriyoruz.

Future Self APK İndir

Future Self Pro APK İndir için verilen bağlantılar öncelikle kontrol edilmesi gerekiyor. Hiç kimse cihazlarınıza zararlı yazılımlar bulaştırmayı ve kişisel bilgilerini çaldırmayı istemez.

 FaceApp Pro APK İndir
Future Self APK İndir

Bundan dolayı bu tarz APK dosyalarını cihazlarınıza yüklemeden önce yapılan inceleme analizlerini okumanızı ve uyarıları dikkate almanızı istiyoruz. Biz diğer zararlı yazılımlar yükleyen kaynaklardan ziyade gerçek bağlantıları sizlere aktarıyoruz ve zaten illegal hiç bir dosyayı paylaşmıyoruz. Future Self APK ile yapabileceğiniz tüm özellikleri zaten gerçek sürümü sizlere sunmaktadır. 10 TL vermekten kaçınarak yapacağınız bir hata paha biçilemeyecek bilgilerinizin ele geçirilmesi ile sonlanabilir.

Future Self Pro APK İndir (Son Sürüm)

Future Self APK İndir Son Sürüm, genellikle Android cihaz kullanıcılarının uygulama mağazalarında sorunlar yaşamasından dolayı tercih edilmektedir. Eğer Google Play Store üzerinden Future Self Pro APK dosyasını indirme işlemini yapamıyorsanız sizlere verdiğimiz gerçek bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Future Self Pro APK İndir (Son Sürüm)

Uygulamaya ait son sürüm dosyaları yüklü değilse uygulama çalışmayacak ve hata verecektir. Bundan dolayı alacağı her güncelleme sonrasında buraya gelerek uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir. Future Self APK ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra kullanıcıların sık sordukları soruları’da cevaplıyoruz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Future Self APK İndir (Son Sürüm)

Future Self APK 3.10.1 sürümü, uygulamaya gelen en son güncelleme olarak bilinir. Bu güncelleme ile uygulama içerisinde yaşanan bazı sorunlar giderildi. Filtrelerin fotoğraf üzerindeki etkisi arttırıldı. Aynı zamanda Future Self Pro APK içerisindeki tüm özellikler yıl boyunca gelen güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor.

FaceApp Pro APK 3.10.1
Future Self APK 3.10.1

Future Self APK Nedir?

Future Self APK, isimli uygulama Android ve İOS cihazlarda kullanılabilen bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Future Self tarafından geliştirilen ve 200 Milyondan fazla indirilen bu uygulamanın sunduğu özellikleri rakip uygulamalar yaklaşamıyor bile.

FaceApp Pro APK
Future Self Pro APK

20 MB gibi çok büyük olmayan dosya boyutuna sahip olsa’da uygulama içerisindeki özellikler ve filtreler paha biçilemez. Çektiğiniz fotoğrafları yaşlandır veya genç hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda saç sitilleri, sakal sitilleri ve renkler ile bam başka birisi olmaya hazır olun. Future Self APK uygulamasının bu kadar popüler olması verdiği özellikleri çok kaliteli bir şekilde aktarıyor olmasından dolayı. Yani yapılan filtreler ve özellikler oldukça gerçekçi ve kusursuz. Bu kalitede uygulamanın büyümesini sağladı.

Yeni Tarzınızı Bulun

Future Self Pro APK uygulaması ile tarzınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Sakal bırakırsam nasıl olur, veya saçımı ne renge boyatsam diye düşünüyorsanız artık bunlara bir son verme zamanı. Uygulama içerisindeki kişiselleştirme özellikler ile tüm bunları kendi üzerinizde rahatlıkla deneyebilirsiniz. Değişime hazırlıklı olun.

FaceApp Pro APK - Tarz
Future Self APK – Tarz

Arka planı hiç bir işlem yapmadan tek tık ile kusursuz bir hale getirin. Sosyal medya hesaplarınızda düzenlediğiniz fotoğrafları hemen paylaşmak isteyeceksiniz. Future Selfe APK bu özelliklerini geliştirerek seçeneklerini arttırmaya devam ediyor.

Gençleştirme ve Yaşlandırma

Future Self APK uygulamasının sunduğu en özel ve merak edilen özelliklerinden bir tanesi’de Gençleştirme ve Yaşlandırma. Fotoğraflarınızda kendinizi veya bir başkasını yaşını büyütebilir veya genç hale getirebilirsiniz.

FaceApp Pro APK - Gençleştirme ve Yaşlandırma
Future Self Pro APK – Gençleştirme ve Yaşlandırma

Sosyal medya hesaplarında hemen hemen herkesin paylaştığı yaşlandırılmış fotoğrafların sırrı bu uygulamaya dayanıyor. Bu özellikleri diğer rakip uygulamanın özelliklerinden daha gelişmiştir. Deneyip görmeniz’de fayda var.

Future Self APK ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. 2022 yılında aldığı güncellemeler ile son sürüm dosyalarını sürekli olarak burada bulabileceksiniz. Aynı zamanda gelen güncellemeler ile yapılan değişiklikler hakkındaki bilgileride öğreneceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın