Gaga Bulut Neden Cezaevine (Hapse) Girdi? – 2021

 Gaga Bulut Neden Cezaevine (Hapse) Girdi? – 2021
Okunuyor Gaga Bulut Neden Cezaevine (Hapse) Girdi? – 2021

Gaga Bulut Neden Cezaevine (Hapse) Girdi? soruları çok fazla sorulmaya başlandı. Günümüzdeki popüler çoğu platformda tanılan Gaga Bulut isimli bir kullanıcının Cezaevine (Hapse) girmesiyle ilgili haberler konuşulmaya başlandı. Daha önce 2 kız çocuğunu ve 2 erkek çocuğunu para karşılığında öpüştürüp YouTube platformunda yayınlaması üzerine hakkında işlem başlatılmıştı. Davada suçlu bulunarak cinsel istismara azmettirmeden 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı, karar sonrasında sarkıntılık suçundan suçlu bulunarak cezası düşürüldü. Bulut Altuğ isimli sosyal medya fenomeni tüm platformlarda Gaga Bulut ismiyle tanınmaktadır. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla yine hakkındaki suçlamalar daha önceki aldığı cezalardaki gibi olmaya başladı. 2021 yılında tekrar Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi? soruları çok fazla sorulmaya başlandı. Gaga Bulut Hapse Girme Sebebini ve Nedenlerini sizlerle aşağıda daha detaylı paylaştık.

Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi?

Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi?
Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi?

Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi? hem onun yaptığı savunmadan hem de hakkında yürütülen davadaki suçlamalardan bahsederek en basit haliyle sizlere anlatmaya çalıştık. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm merak ederek sorduğunuz sorularınız özenle yanıtlanacaktır. Aynı zamanda Gaga Bulut Neden Cezaevine Girdi? sorusunun cevabını öğrendiğinize göre düşüncelerinizi de merak ediyoruz.

Gaga Bulut, 18 Yaşından Küçük 2 Kız Çocuğu ve 2 Erkek Çocuğu para karşılığında öpüştürmek ve kayda almaktan yargılandı ve sarkıntılık suçundan 6 yıl 3 ay hapse çarptırıldı.

Savunması: Mağdurlar çekimden önce yaşlarının 17 ve 18 olduğunu söylemişlerdi. Çocuklar üzerinde şehevi bir düşüncem olmadı. Bu olaydan dolayı çok pişmanım.

Gaga Bulut Neden Hapse Girdi? (2021)

Gaga Bulut 2021 yılında tekrar hapse girmedi. Sosyal Medya Fenomeni olan Taha Duymaz ile yaptığı canlı yayında kendisinden yaşça küçük olan bir çocuğun anlamayacağı türden cinsel sorularda bulununca çok büyük tepki aldı. Farklı sosyal medya fenomenlerini de bu cinsel sorularına alet ederek ortalığı karıştırmayı başardı. Durumun üzerine çok büyük tepkiler gelince Gaga Bulut artık sosyal medyayı bırakacağını duyurdu.

Gaga Bulut Neden Hapse Girdi?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
85 okunma
okunma4517
0 yorum