Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi Şakası

Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi Şakası

Galatasaray resmi İnstagram hesabından paylaştığı gönderileri Hacklendi haberi ile gündeme geldi. Galatasaray İnstagram hesabını hackleyen futbolcuyu açıklıyoruz. Ülkemizde mobil telefon kullanıcılarının cihazlarında olmazsa olmaz sosyal medya uygulaması instagram uygulamasında Galatasaray spor kulübünün takipçi sayısı diğer takımları geride bıraktı.

Galatasaray İnstagram hesabı hacklendi haberi bir futbolcusu tarafından ele geçirildi detayı ile şaka olduğu ortaya çıktı. Uygulamada yaklaşık 7,8 milyon takipçiye ulaşan spor kulübünün bu tür komik paylaşımları ilk değil. Derbi gününün öğlen saatlerinde Hesabımız Hacklendi” hikayesinin paylaşılmasıyla birlikte tüm instagram hesaplarında yayıldı. Sonrasında paylaşılan hikaye açıklamaları ile gerçek gün yüzüne çıkmış oldu. Galatasaraylıları öncesinde korkutan ve sonrasında güldüren olayın detayları.

Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi
Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi

Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi şakasını yapan futbolcu olay yaratan paylaşımından sonra insanları rahatlatmak için durumu açıkladı. Ülkemizde transferi ile ses getiren Hollandalı forvet oyuncusu Ryan Babel ortalığı karıştıracak komik planını başarıyla uyguladı.

Sonrasında Babel’in Hepiniz benim tarafımdan ele geçirildiniz” sözlerini söylediği video hikayesi paylaşarak gülünü attı. Böyle büyük bir kulübün ve büyük bir instagram sayfasına sahip olmasının nedenleri arasında yaptığı eğlenceli paylaşımların etkisi çok büyük.

Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi Şakası Taraftarları Kızdırdı

Galatasaray İnstagram Hesabı Hacklendi paylaşımından sonra futbol sevenleri güldürürken kendi taraftarları tarafından biraz tepki görmüş olabilir. Taraftarların bu haber ile ilgili açıklama beklemesi üzerine, çok gecikmeden bir açıklama yapıldı.

Tüm bu olayın bir kaç dakika içerisinde gerçekleşmesi sosyal medyanın gücünü bir kere daha göstermiş oldu. Galatasaray, Hacklendi şakasını kısa keserek çok daha büyük tepkileri, kahkahaya bıraktı.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.